У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороновиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вороновиця:

Актуальний розклад електричок по станції Вороновиця містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вороновиця з такими станціями і населеними пунктами як Вінниця, Гайворон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 33 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Фердинандівка, Гуменне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вороновиця відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вінниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вороновиця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6632 Гайворон Вінниця 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6631 Вінниця Гайворон 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вороновиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вороновиця