У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яковлівка - П'ятихатки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Яковлівка - П'ятихатки:

Поточний розклад електричок Яковлівка - П'ятихатки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 07 хв зі станції Яковлівка і прибуває на станцію П'ятихатки о 10 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Яковлівка і П'ятихатки цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Яковлівка - П'ятихатки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Яковлівка П'ятихатки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Яковлівка - П'ятихатки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Яковлівка та П'ятихатки – 4.0 км. Ціна квитка на електричку Яковлівка П'ятихатки складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 10.07
Яковлівка
10.44
П'ятихатки-Пас.
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Яковлівка -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Яковлівка — П'ятихатки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки — Яковлівка