У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Якимівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Якимівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Якимівка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна, Олександрія, Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 07 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Локомотивне Депо, Звірове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Якимівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Колосівка - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна, Олександрія - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Колосівка Знам'янка 08.30 1 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
6331 Знам'янка Помічна 09.22 1 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6331 Олександрія Помічна 09.22 1 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Помічна Олександрія 15.53 1 хв  15.54 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Якимівка,Кіровоградська обл.

Від станції Якимівка,Кіровоградська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Якимівка,Кіровоградська обл.