У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Якимівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Якимівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Якимівка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна, Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 22 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Локомотивне Депо, Звірове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Якимівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна, Помічна - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Колосівка Знам'янка 08.38 1 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
6331 Знам'янка Помічна 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 16.21 1 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Якимівка,Кіровоградська обл.

Від станції Якимівка,Кіровоградська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Якимівка,Кіровоградська обл.