У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Якимівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Якимівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Якимівка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 06 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Локомотивне Депо, Звірове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Якимівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Помічна Знам'янка 08.28 1 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
6331 Знам'янка Помічна 09.27 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 15.48 1 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Якимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Якимівка,Кіровоградська обл.