У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ямниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ямниця:

Актуальний розклад електричок по станції Ямниця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ямниця з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Тос, Угринів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ямниця відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ямниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418* Ходорів Івано-Франківськ 06.53 2 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6411 Івано-Франківськ Ходорів 09.25 2 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 18.59 2 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.13 2 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ямниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ямниця