У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зафатівка - Дубов'язівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зафатівка - Дубов'язівка:

Поточний розклад електричок Зафатівка - Дубов'язівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 12 хв зі станції Зафатівка і прибуває на станцію Дубов'язівка о 18 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6303 сполученням Ворожба-Пас. - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Зафатівка і Дубов'язівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зафатівка - Дубов'язівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зафатівка Дубов'язівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зафатівка - Дубов'язівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зафатівка та Дубов'язівка – 8.4 км. Ціна квитка на електричку Зафатівка Дубов'язівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.23
Зафатівка
06.37
Дубов'язівка
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 14.01
Зафатівка
14.15
Дубов'язівка
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6305 Ворожба Конотоп 18.12
Зафатівка
18.25
Дубов'язівка
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зафатівка -Дубов'язівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зафатівка — Дубов'язівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубов'язівка — Зафатівка