У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залютине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залютине:

Актуальний розклад електричок по станції Залютине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Залютине з такими станціями і населеними пунктами як Золочів, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 09 г 58 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Новоселівка, Куряж. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Залютине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Золочів, Золочів - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залютине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6145-6146 Харків Золочів 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6159-6160 Золочів Харків 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Залютине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Залютине