У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залютине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залютине:

Актуальний розклад електричок по станції Залютине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Залютине з такими станціями і населеними пунктами як Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Новоселівка, Куряж, Новожанове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Залютине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Золочів, Харків-Балашівський - Золочів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залютине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6133 Харків Золочів 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6137-6138 Харків Золочів 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6145-6146 Харків Золочів 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6149-6150 Харків Золочів 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Залютине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Залютине