У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залютине - Курортна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залютине - Курортна:

Поточний розклад електричок Залютине - Курортна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 49 хв зі станції Залютине і прибуває на станцію Курортна о 07 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6145-6146 сполученням Харків-Пас. - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Залютине і Курортна цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залютине - Курортна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залютине Курортна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залютине - Курортна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залютине та Курортна – 15.0 км. Ціна квитка на електричку Залютине Курортна складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6145-6146 Харків Золочів 06.49
Залютине
07.15
Курортна
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залютине -Курортна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залютине — Курортна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Курортна — Залютине