У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Ліве - 6 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Ліве - 6 Км:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Ліве - 6 Км включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 11 хв зі станції Запоріжжя Ліве і прибуває на станцію 6 Км о 20 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6587 сполученням Синельникове-1 - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Запоріжжя Ліве і 6 Км цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Ліве - 6 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Ліве 6 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Ліве - 6 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя Ліве та 6 Км – 5.9 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Ліве 6 Км складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6583* Синельникове Запоріжжя 06.58
Запоріжжя Ліве
07.09
6 Км
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6537* Лозова Запоріжжя 16.37
Запоріжжя Ліве
16.48
6 Км
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6587* Синельникове Запоріжжя 20.11
Запоріжжя Ліве
20.22
6 Км
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Ліве -6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Ліве — 6 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 6 Км — Запоріжжя Ліве