У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зарічний:

Актуальний розклад електричок по станції Зарічний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зарічний з такими станціями і населеними пунктами як Самбір, Старжава. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 05 хв до пункту призначення Старжава. Найближчі станції та зупинні пункти Старжава, Хирів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зарічний відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Самбір - Старжава. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зарічний відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
960 Старжава Самбір 05.52 1 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
959 Самбір Старжава 22.04 1 хв  22.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зарічний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зарічний