У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жлобинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жлобинський:

Актуальний розклад електричок по станції Жлобинський містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жлобинський з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 54 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Савичі, Шепетівка, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жлобинський відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жлобинський відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Жлобинський - Шепетівка(всі вокзали) від 15.00 грн. (3.7 км)

  • Жлобинський - 4 Км від 15.00 грн. (1.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503 Коростень Шепетівка 00.01 11 хв  00.12 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 12.53 1 хв  12.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жлобинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жлобинський