У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Коростень — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коростень - Шепетівка номер 6503 відправляється зі станції Коростень о 20.22 і прибуває на станцію Шепетівка о 23.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6503 Коростень - Шепетівка пролягає по таким станціям як Обвідний, Видень, Омелянівка, Ушиця, Яблунець, Уборть, Вершниця, Новоград-Волинський-1, Орепи, Мирославль, Дубіївка, Савичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.22
Чигирі 20.30 2 хв  20.32 8 хв 
Обвідний 20.36 7 хв  20.43 14 хв 
Вигів 20.48 1 хв  20.49 26 хв 
Видень 20.52 1 хв  20.53 30 хв 
Гранітний 20.59 1 хв  21.00 37 хв 
Омелянівка 21.08 1 хв  21.09 46 хв 
Бондарівський 21.14 1 хв  21.15 52 хв 
Ушиця 21.19 1 хв  21.20 57 хв 
Баскаки 21.26 1 хв  21.27 1 г  4 хв 
Яблунець 21.32 2 хв  21.34 1 г  10 хв 
Вірівка 21.43 1 хв  21.44 1 г  21 хв 
Уборть 21.48 1 хв  21.49 1 г  26 хв 
Рихальська 21.55 1 хв  21.56 1 г  33 хв 
Вершниця 22.05 1 хв  22.06 1 г  43 хв 
Дружба 22.12 1 хв  22.13 1 г  50 хв 
Новоград-Волинський-1 22.19 5 хв  22.24 1 г  57 хв 
Наливна 22.30 1 хв  22.31 2 г  8 хв 
Орепи 22.37 5 хв  22.42 2 г  15 хв 
Колодянка 22.51 1 хв  22.52 2 г  29 хв 
Мирославль 22.57 1 хв  22.58 2 г  35 хв 
Радулино 23.05 5 хв  23.10 2 г  43 хв 
Дубіївка 23.16 1 хв  23.17 2 г  54 хв 
Майдан-Вила 23.22 1 хв  23.23 3 г 
Савичі 23.32 1 хв  23.33 3 г  10 хв 
Жлобинський 23.43 1 хв  23.44 3 г  21 хв 
Шепетівка 23.51 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6503 Коростень — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31