У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Коростень — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка відправляється зі станції Коростень о 20.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 00.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Обвідний, Видень, Омелянівка, Ушиця, Яблунець, Уборть, Вершниця, Новоград-Волинський-1, Орепи, Мирославль, Дубіївка, Савичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.35
Чигирі 20.43 2 хв  20.45 8 хв 
Обвідний 20.49 1 хв  20.50 14 хв 
Вигів 20.55 1 хв  20.56 20 хв 
Видень 20.59 1 хв  21.00 24 хв 
Гранітний 21.06 1 хв  21.07 31 хв 
Омелянівка 21.15 12 хв  21.27 40 хв 
Бондарівський 21.32 1 хв  21.33 57 хв 
Ушиця 21.37 1 хв  21.38 1 г  2 хв 
Баскаки 21.43 1 хв  21.44 1 г  8 хв 
Яблунець 21.50 11 хв  22.01 1 г  15 хв 
Вірівка 22.10 1 хв  22.11 1 г  35 хв 
Уборть 22.15 1 хв  22.16 1 г  40 хв 
Рихальська 22.22 4 хв  22.26 1 г  47 хв 
Вершниця 22.35 1 хв  22.36 2 г 
Дружба 22.42 1 хв  22.43 2 г  7 хв 
Новоград-Волинський-1 22.49 8 хв  22.57 2 г  14 хв 
Наливна 23.03 1 хв  23.04 2 г  28 хв 
Орепи 23.10 1 хв  23.11 2 г  35 хв 
Колодянка 23.20 1 хв  23.21 2 г  45 хв 
Мирославль 23.26 1 хв  23.27 2 г  51 хв 
Радулин 23.34 1 хв  23.35 2 г  59 хв 
Дубіївка 23.41 1 хв  23.42 3 г  6 хв 
Майдан-Вила 23.47 1 хв  23.48 3 г  12 хв 
Савичі 23.57 1 хв  23.58 3 г  22 хв 
Жлобинський 00.07 1 хв  00.08 3 г  32 хв 
Шепетівка 00.16 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6503 Коростень — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031