У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Коростень — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка відправляється зі станції Коростень о 20.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 00.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Обвідний, Видень, Омелянівка, Ушиця, Яблунець, Уборть, Вершниця, Новоград-Волинський-1, Орепи, Мирославль, Дубіївка, Савичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

13 жовтня встановлено маршрут прямування приміському поїзду №6503 сполученням Коростень - Шепетівка (замість Коростень - Новоград- Волинський).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.35
Чигирі 20.43 2 хв  20.45 8 хв 
Обвідний 20.49 1 хв  20.50 14 хв 
Вигів 20.55 1 хв  20.56 20 хв 
Видень 20.59 1 хв  21.00 24 хв 
Гранітний 21.06 1 хв  21.07 31 хв 
Омелянівка 21.15 12 хв  21.27 40 хв 
Бондарівський 21.32 1 хв  21.33 57 хв 
Ушиця 21.37 1 хв  21.38 1 г  2 хв 
Баскаки 21.43 1 хв  21.44 1 г  8 хв 
Яблунець 21.50 11 хв  22.01 1 г  15 хв 
Вірівка 22.10 1 хв  22.11 1 г  35 хв 
Уборть 22.15 1 хв  22.16 1 г  40 хв 
Рихальська 22.22 4 хв  22.26 1 г  47 хв 
Вершниця 22.35 1 хв  22.36 2 г 
Дружба 22.42 1 хв  22.43 2 г  7 хв 
Новоград-Волинський-1 22.49 8 хв  22.57 2 г  14 хв 
Наливна 23.03 1 хв  23.04 2 г  28 хв 
Орепи 23.10 1 хв  23.11 2 г  35 хв 
Колодянка 23.20 1 хв  23.21 2 г  45 хв 
Мирославль 23.26 1 хв  23.27 2 г  51 хв 
Радулин 23.34 1 хв  23.35 2 г  59 хв 
Дубіївка 23.41 1 хв  23.42 3 г  6 хв 
Майдан-Вила 23.47 1 хв  23.48 3 г  12 хв 
Савичі 23.57 1 хв  23.58 3 г  22 хв 
Жлобинський 00.07 1 хв  00.08 3 г  32 хв 
Шепетівка 00.16 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6503 Коростень — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930