У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Коростень — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка відправляється зі станції Коростень о 20.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 00.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Обвідний, Видень, Омелянівка, Ушиця, Яблунець, Уборть, Вершниця, Новоград-Волинський-1, Орепи, Мирославль, Дубіївка, Савичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.35
Чигирі 20.43 2 хв  20.45 8 хв 
Обвідний 20.49 1 хв  20.50 14 хв 
Вигів 20.55 1 хв  20.56 20 хв 
Видень 20.59 1 хв  21.00 24 хв 
Гранітний 21.06 1 хв  21.07 31 хв 
Омелянівка 21.15 12 хв  21.27 40 хв 
Бондарівський 21.32 1 хв  21.33 57 хв 
Ушиця 21.37 1 хв  21.38 1 г  2 хв 
Баскаки 21.43 1 хв  21.44 1 г  8 хв 
Яблунець 21.50 11 хв  22.01 1 г  15 хв 
Вірівка 22.10 1 хв  22.11 1 г  35 хв 
Уборть 22.15 1 хв  22.16 1 г  40 хв 
Рихальська 22.22 4 хв  22.26 1 г  47 хв 
Вершниця 22.35 1 хв  22.36 2 г 
Дружба 22.42 1 хв  22.43 2 г  7 хв 
Новоград-Волинський-1 22.49 8 хв  22.57 2 г  14 хв 
Наливна 23.03 1 хв  23.04 2 г  28 хв 
Орепи 23.10 1 хв  23.11 2 г  35 хв 
Колодянка 23.20 1 хв  23.21 2 г  45 хв 
Мирославль 23.26 1 хв  23.27 2 г  51 хв 
Радулин 23.34 1 хв  23.35 2 г  59 хв 
Дубіївка 23.41 1 хв  23.42 3 г  6 хв 
Майдан-Вила 23.47 1 хв  23.48 3 г  12 хв 
Савичі 23.57 1 хв  23.58 3 г  22 хв 
Жлобинський 00.07 1 хв  00.08 3 г  32 хв 
Шепетівка 00.16 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6503 Коростень — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930