У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Коростень — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6501 сполученням Коростень - Шепетівка відправляється зі станції Коростень о 09.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Обвідний, Видень, Омелянівка, Ушиця, Яблунець, Уборть, Вершниця, Новоград-Волинський-1, Орепи, Мирославль, Дубіївка, Савичі, 4 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 09.35
Чигирі 09.43 2 хв  09.45 8 хв 
Обвідний 09.49 1 хв  09.50 14 хв 
Вигів 09.55 1 хв  09.56 20 хв 
Видень 09.59 1 хв  10.00 24 хв 
Гранітний 10.06 1 хв  10.07 31 хв 
Омелянівка 10.15 1 хв  10.16 40 хв 
Бондарівський 10.21 1 хв  10.22 46 хв 
Ушиця 10.26 1 хв  10.27 51 хв 
Баскаки 10.33 1 хв  10.34 58 хв 
Яблунець 10.39 2 хв  10.41 1 г  4 хв 
Вірівка 10.50 1 хв  10.51 1 г  15 хв 
Уборть 10.55 1 хв  10.56 1 г  20 хв 
Рихальська 11.02 1 хв  11.03 1 г  27 хв 
Вершниця 11.12 1 хв  11.13 1 г  37 хв 
Дружба 11.19 1 хв  11.20 1 г  44 хв 
Новоград-Волинський-1 11.26 1 г 13 хв  12.39 1 г  51 хв 
Наливна 12.45 1 хв  12.46 3 г  10 хв 
Орепи 12.52 1 хв  12.53 3 г  17 хв 
Колодянка 13.02 1 хв  13.03 3 г  27 хв 
Мирославль 13.08 1 хв  13.09 3 г  33 хв 
Радулин 13.16 1 хв  13.17 3 г  41 хв 
Дубіївка 13.23 1 хв  13.24 3 г  48 хв 
Майдан-Вила 13.29 1 хв  13.30 3 г  54 хв 
Савичі 13.39 1 хв  13.40 4 г  4 хв 
Жлобинський 13.49 1 хв  13.50 4 г  14 хв 
4 Км 13.53 1 хв  13.54 4 г  18 хв 
Шепетівка 13.58 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6501 Коростень — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031