У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жидачів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жидачів:

Актуальний розклад електричок по станції Жидачів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жидачів з такими станціями і населеними пунктами як Стрий, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 25 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Бородчиці, Гніздичів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жидачів відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Ходорів, Ходорів - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жидачів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6081 Ходорів Стрий 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6084 Стрий Ходорів 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
6085 Ходорів Стрий 18.19 1 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
6086 Стрий Ходорів 21.23 2 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жидачів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жидачів