У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жидачів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жидачів:

Актуальний розклад електричок по станції Жидачів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жидачів з такими станціями і населеними пунктами як Стрий, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Бородчиці, Гніздичів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жидачів відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жидачів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6081 Ходорів Стрий 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6086 Стрий Ходорів 21.33 2 хв  21.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жидачів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жидачів