У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звірове,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звірове:

Актуальний розклад електричок по станції Звірове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Звірове з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 57 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Якимівка, Новоукраїнка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Звірове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звірове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Помічна Знам'янка 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6331 Знам'янка Помічна 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 15.54 1 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 16.56 1 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Звірове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Звірове,Кіровоградська обл.