У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 104 Краматорськ — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Краматорськ - Львів номер 104 відправляється зі станції Краматорськ о 16.06 і прибуває на станцію Львів о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 18 хв. Маршрут поїзда 104 Краматорськ - Львів пролягає по таким станціям як Слов'янськ, Барвенкове, Близнюки, Лозова, Красноград, Карлівка, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Краматорськ – Львів починається від 397.69 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 16.06
Слов'янськ 16.22 2 хв  16.24 16 хв 
Барвенкове 17.01 2 хв  17.03 55 хв 
Близнюки 17.47 2 хв  17.49 1 г  41 хв 
Лозова 18.10 23 хв  18.33 2 г  4 хв 
Красноград 19.45 2 хв  19.47 3 г  39 хв 
Карлівка 20.15 2 хв  20.17 4 г  9 хв 
Полтава-Південна 20.53 15 хв  21.08 4 г  47 хв 
Полтава-Киівська 21.31 54 хв  22.25 5 г  25 хв 
Миргород 23.35 2 хв  23.37 7 г  29 хв 
Лубни 00.22 2 хв  00.24 8 г  16 хв 
Київ-Пас. 02.37 20 хв  02.57 10 г  31 хв 
Вінниця 05.36 4 хв  05.40 13 г  30 хв 
Хмельницький 07.34 3 хв  07.37 15 г  28 хв 
Тернопіль-Пас. 09.30 5 хв  09.35 17 г  24 хв 
Львів 11.30 19 г  24 хв 

У розкладі поїзда 104 Краматорськ — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031