У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 144 Рахів — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рахів - Суми номер 144 відправляється зі станції Рахів о 09.54 і прибуває на станцію Суми о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда 144 Рахів - Суми пролягає по таким станціям як Ясіня, Татарів, Делятин, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Козятин-1, Дарниця, Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 09.54
Кваси 10.19 2 хв  10.21 25 хв 
Ясіня 10.44 2 хв  10.46 50 хв 
Ворохта 11.33 7 хв  11.40 1 г  39 хв 
Татарів 11.49 3 хв  11.52 1 г  55 хв 
Яремче 12.24 15 хв  12.39 2 г  30 хв 
Делятин 12.51 9 хв  13.00 2 г  57 хв 
Надвірна 13.27 2 хв  13.29 3 г  33 хв 
Івано-Франківськ 14.16 28 хв  14.44 4 г  22 хв 
Ходорів 15.57 13 хв  16.10 6 г  3 хв 
Львів 17.12 26 хв  17.38 7 г  18 хв 
Тернопіль-Пас. 19.47 5 хв  19.52 9 г  53 хв 
Хмельницький 21.40 15 хв  21.55 11 г  46 хв 
Вінниця 23.59 5 хв  00.04 14 г  5 хв 
Козятин-1 00.57 15 хв  01.12 15 г  3 хв 
Київ-Пас. 03.22 27 хв  03.49 17 г  28 хв 
Дарниця 04.08 2 хв  04.10 18 г  14 хв 
Бровари 04.23 2 хв  04.25 18 г  29 хв 
Ніжин 05.30 27 хв  05.57 19 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 06.58 2 хв  07.00 21 г  4 хв 
Конотоп 07.23 4 хв  07.27 21 г  29 хв 
Путивль 08.06 2 хв  08.08 22 г  12 хв 
Ворожба-Пас. 08.39 20 хв  08.59 22 г  45 хв 
Білопілля 09.08 2 хв  09.10 23 г  14 хв 
Суми 09.56 1 д  2 хв 

У розкладі поїзда 144 Рахів — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930