У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149О Полтава — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Полтава - Чернівці номер 149О відправляється зі станції Полтава-Південна о 15.21 і прибуває на станцію Чернівці о 12.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця, Київ-Пас., Шепетівка, Броди, Красне, Львів, Ходорів, Галич, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 15.21
Полтава-Киівська 15.58 5 хв  16.03 37 хв 
Миргород 17.21 2 хв  17.23 2 г 
Ромодан 17.49 29 хв  18.18 2 г  28 хв 
Лубни 18.51 2 хв  18.53 3 г  30 хв 
Гребінка 19.26 3 хв  19.29 4 г  5 хв 
Бориспіль 20.50 2 хв  20.52 5 г  29 хв 
Дарниця 21.11 2 хв  21.13 5 г  50 хв 
Київ-Пас. 21.33 30 хв  22.03 6 г  12 хв 
Шепетівка 02.03 2 хв  02.05 10 г  42 хв 
Броди 05.06 15 хв  05.21 13 г  45 хв 
Красне 05.58 2 хв  06.00 14 г  37 хв 
Львів 06.47 22 хв  07.09 15 г  26 хв 
Ходорів 08.12 2 хв  08.14 16 г  51 хв 
Галич 09.03 2 хв  09.05 17 г  42 хв 
Івано-Франківськ 09.40 35 хв  10.15 18 г  19 хв 
Коломия 11.13 2 хв  11.15 19 г  52 хв 
Снятин 11.45 2 хв  11.47 20 г  24 хв 
Чернівці 12.30 21 г  9 хв 

У розкладі поїзда 149О Полтава-Південна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031