У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149 Полтава — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Полтава - Чернівці номер 149 відправляється зі станції Полтава-Південна о 14.40 і прибуває на станцію Чернівці о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 35 хв. Маршрут поїзда 149 Полтава - Чернівці пролягає по таким станціям як Яреськи, Ромодан, Гребінка, Дарниця, Шепетівка, Красне, Ходорів, Івано-Франківськ, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 14.40
Полтава-Киівська 15.00 10 хв  15.10 20 хв 
Яреськи 16.00 2 хв  16.02 1 г  20 хв 
Миргород 16.26 2 хв  16.28 1 г  46 хв 
Ромодан 16.54 30 хв  17.24 2 г  14 хв 
Лубни 17.54 2 хв  17.56 3 г  14 хв 
Гребінка 18.32 2 хв  18.34 3 г  52 хв 
Бориспіль 20.12 2 хв  20.14 5 г  32 хв 
Дарниця 20.38 2 хв  20.40 5 г  58 хв 
Київ-Пас. 21.02 30 хв  21.32 6 г  22 хв 
Шепетівка 02.42 3 хв  02.45 12 г  2 хв 
Броди 05.11 2 хв  05.13 14 г  31 хв 
Красне 05.44 2 хв  05.46 15 г  4 хв 
Львів 06.30 20 хв  06.50 15 г  50 хв 
Ходорів 07.53 2 хв  07.55 17 г  13 хв 
Галич 08.39 2 хв  08.41 17 г  59 хв 
Івано-Франківськ 09.17 38 хв  09.55 18 г  37 хв 
Коломия 10.58 2 хв  11.00 20 г  18 хв 
Снятин 11.34 2 хв  11.36 20 г  54 хв 
Чернівці 12.21 21 г  41 хв 

У розкладі поїзда 149 Полтава-Південна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31