У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149 Полтава — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Полтава - Чернівці номер 149 відправляється зі станції Полтава-Південна о 16.31 і прибуває на станцію Чернівці о 11.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 36 хв. Маршрут поїзда 149 Полтава - Чернівці пролягає по таким станціям як Яреськи, Ромодан, Гребінка, Дарниця, Шепетівка, Красне, Ходорів, Івано-Франківськ, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 16.31
Полтава-Киівська 16.53 10 хв  17.03 22 хв 
Яреськи 17.49 2 хв  17.51 1 г  18 хв 
Миргород 18.17 2 хв  18.19 1 г  46 хв 
Ромодан 18.46 40 хв  19.26 2 г  15 хв 
Лубни 19.55 2 хв  19.57 3 г  24 хв 
Гребінка 20.31 15 хв  20.46 4 г 
Бориспіль 21.59 1 хв  22.00 5 г  28 хв 
Дарниця 22.19 2 хв  22.21 5 г  48 хв 
Київ-Пас. 22.41 20 хв  23.01 6 г  10 хв 
Шепетівка 02.45 4 хв  02.49 10 г  14 хв 
Броди 05.06 2 хв  05.08 12 г  35 хв 
Красне 05.38 2 хв  05.40 13 г  7 хв 
Львів 06.25 20 хв  06.45 13 г  54 хв 
Ходорів 07.52 2 хв  07.54 15 г  21 хв 
Галич 08.39 2 хв  08.41 16 г  8 хв 
Івано-Франківськ 09.10 26 хв  09.36 16 г  39 хв 
Коломия 10.42 2 хв  10.44 18 г  11 хв 
Снятин 11.12 2 хв  11.14 18 г  41 хв 
Чернівці 11.51 19 г  20 хв 

У розкладі поїзда 149 Полтава-Південна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728