У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149 Полтава — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Полтава - Чернівці номер 149 відправляється зі станції Полтава-Південна о 14.05 і прибуває на станцію Чернівці о 11.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда 149 Полтава - Чернівці пролягає по таким станціям як Кременчук, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 14.05
Кременчук 16.10 5 хв  16.15 2 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 17.44 24 хв  18.08 3 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.36 5 хв  19.41 5 г  31 хв 
Козятин-1 00.18 15 хв  00.33 10 г  13 хв 
Вінниця 01.32 2 хв  01.34 11 г  27 хв 
Хмельницький 03.32 2 хв  03.34 13 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 05.21 35 хв  05.56 15 г  16 хв 
Чернівці 11.10 21 г  5 хв 

У розкладі поїзда 149 Полтава-Південна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930