У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Полтава Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Яреськи, Коломия, Івано-Франківськ, Галич, Броди, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.22 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 12.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Полтава - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149 Полтава Чернівці 16.49
Полтава-Південна
12.03
Чернівці
19 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
130 Полтава Чернівці 16.49
Полтава-Південна
12.03
Чернівці
19 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Полтава