У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Полтава Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Гоголеве, Броди, Коломия, Івано-Франківськ, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.24 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 12.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Полтава - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Полтава – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Полтава - Чернівці(всі вокзали) можна від 297.13 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149 Полтава Чернівці 16.52
Полтава-Південна
12.25
Чернівці
19 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Полтава