У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 192 Краматорськ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Краматорськ - Одеса номер 192 відправляється зі станції Краматорськ о 13.00 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 58 хв. Маршрут поїзда 192 Краматорськ - Одеса пролягає по таким станціям як Барвенкове, Лозова, Синельникове-2, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Врадіївка, Балта, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 13.00
Слов'янськ 13.16 6 хв  13.22 16 хв 
Барвенкове 13.58 2 хв  14.00 58 хв 
Близнюки 14.43 2 хв  14.45 1 г  43 хв 
Лозова 15.08 3 г 22 хв  18.30 2 г  8 хв 
Павлоград-1 19.35 2 хв  19.37 6 г  35 хв 
Синельникове-2 20.12 2 хв  20.14 7 г  12 хв 
Дніпро-Головний 21.00 20 хв  21.20 8 г 
Кам'янське-Пасажирське 21.53 2 хв  21.55 8 г  53 хв 
Вільногірськ 22.41 2 хв  22.43 9 г  41 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.12 2 хв  23.14 10 г  12 хв 
Олександрія 00.30 2 хв  00.32 11 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 01.14 30 хв  01.44 12 г  14 хв 
Кропивницький 02.29 5 хв  02.34 13 г  29 хв 
Плетений Ташлик 03.17 2 хв  03.19 14 г  17 хв 
Новоукраїнка 03.38 2 хв  03.40 14 г  38 хв 
Помічна 04.00 3 хв  04.03 15 г 
Первомайськ-на-Бузі 05.13 2 хв  05.15 16 г  13 хв 
Врадіївка 05.57 2 хв  05.59 16 г  57 хв 
Любашівка 06.34 2 хв  06.36 17 г  34 хв 
Балта 07.46 2 хв  07.48 18 г  46 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 19 г  19 хв 
Роздільна-1 09.52 2 хв  09.54 20 г  52 хв 
Одеса-Головна 10.57 21 г  57 хв 

У розкладі поїзда 192 Краматорськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031