У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 192 Одеса — Краматорськ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Краматорськ номер 192 відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.58 і прибуває на станцію Краматорськ о 16.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 50 хв. Маршрут поїзда 192 Одеса - Краматорськ пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Новоукраїнка, Кропивницький, Олександрія, Вільногірськ, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Лозова, Барвенкове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Одеса-Головна – Краматорськ починається від 324.61 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.58
Роздільна-1 22.02 2 хв  22.04 1 г  4 хв 
Подільськ-Жм. 23.29 2 хв  23.31 2 г  31 хв 
Балта 23.54 2 хв  23.56 2 г  56 хв 
Любашівка 00.55 2 хв  00.57 3 г  57 хв 
Врадіївка 01.19 2 хв  01.21 4 г  21 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.58 2 хв  02.00 5 г 
Помічна 03.10 2 хв  03.12 6 г  12 хв 
Новоукраїнка 03.29 2 хв  03.31 6 г  31 хв 
Плетений Ташлик 03.49 2 хв  03.51 6 г  51 хв 
Кропивницький 04.26 3 хв  04.29 7 г  28 хв 
Знам'янка-Пас. 05.24 26 хв  05.50 8 г  26 хв 
Олександрія 06.32 2 хв  06.34 9 г  34 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.59 6 хв  08.05 11 г  1 хв 
Вільногірськ 08.29 2 хв  08.31 11 г  31 хв 
Верхівцеве 08.46 2 хв  08.48 11 г  48 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.18 3 хв  09.21 12 г  20 хв 
Дніпро-Головний 10.00 28 хв  10.28 13 г  2 хв 
Синельникове-2 11.23 2 хв  11.25 14 г  25 хв 
Павлоград-1 12.00 2 хв  12.02 15 г  2 хв 
Лозова 13.30 1 г 8 хв  14.38 16 г  32 хв 
Близнюки 14.56 2 хв  14.58 17 г  58 хв 
Барвенкове 15.42 2 хв  15.44 18 г  44 хв 
Слов'янськ 16.23 4 хв  16.27 19 г  25 хв 
Краматорськ 16.45 19 г  47 хв 

У розкладі поїзда 192 Одеса-Головна — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930