У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 192 Одеса — Краматорськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Краматорськ номер 192 відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.51 і прибуває на станцію Краматорськ о 12.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда 192 Одеса - Краматорськ пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Новоукраїнка, Кропивницький, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Близнюки, Слов'янськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.51
Роздільна-1 18.00 2 хв  18.02 1 г  9 хв 
Подільськ-Жм. 19.34 2 хв  19.36 2 г  43 хв 
Балта 20.04 2 хв  20.06 3 г  13 хв 
Любашівка 21.11 2 хв  21.13 4 г  20 хв 
Врадіївка 21.44 2 хв  21.46 4 г  53 хв 
Первомайськ-на-Бузі 22.30 2 хв  22.32 5 г  39 хв 
Помічна 23.42 2 хв  23.44 6 г  51 хв 
Новоукраїнка 23.59 2 хв  00.01 7 г  8 хв 
Плетений Ташлик 00.18 2 хв  00.20 7 г  27 хв 
Кропивницький 00.54 3 хв  00.57 8 г  3 хв 
Знам'янка-Пас. 01.50 22 хв  02.12 8 г  59 хв 
Олександрія 02.55 2 хв  02.57 10 г  4 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.17 2 хв  04.19 11 г  26 хв 
Вільногірськ 04.41 2 хв  04.43 11 г  50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.26 2 хв  05.28 12 г  35 хв 
Дніпро-Головний 06.07 20 хв  06.27 13 г  16 хв 
Синельникове-2 07.19 2 хв  07.21 14 г  28 хв 
Павлоград-1 07.58 2 хв  08.00 15 г  7 хв 
Лозова 09.09 53 хв  10.02 16 г  18 хв 
Близнюки 10.23 1 хв  10.24 17 г  32 хв 
Барвенкове 11.09 2 хв  11.11 18 г  18 хв 
Слов'янськ 11.51 1 хв  11.52 19 г 
Краматорськ 12.11 19 г  20 хв 

У розкладі поїзда 192 Одеса-Головна — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031