У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 256 Рахів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Рахів - Київ номер 256 відправляється зі станції Рахів о 19.37 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда 256 Рахів - Київ пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Лазещина, Вороненко, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Злочів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Деражня, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Рахів – Київ-Пас. починається від 299.48 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 19.37
Кваси 20.03 4 хв  20.07 26 хв 
Ясіня 20.31 6 хв  20.37 54 хв 
Лазещина 20.51 2 хв  20.53 1 г  14 хв 
Вороненко 21.13 2 хв  21.15 1 г  36 хв 
Ворохта 21.25 2 хв  21.27 1 г  48 хв 
Татарів 21.36 3 хв  21.39 1 г  59 хв 
Яремче 22.06 3 хв  22.09 2 г  29 хв 
Івано-Франківськ 23.23 20 хв  23.43 3 г  46 хв 
Львів 02.02 43 хв  02.45 6 г  25 хв 
Злочів 03.48 2 хв  03.50 8 г  11 хв 
Тернопіль-Пас. 04.43 5 хв  04.48 9 г  6 хв 
Хмельницький 06.41 15 хв  06.56 11 г  4 хв 
Деражня 07.32 2 хв  07.34 11 г  55 хв 
Вінниця 09.18 5 хв  09.23 13 г  41 хв 
Калинівка-1 09.46 2 хв  09.48 14 г  9 хв 
Козятин-1 10.26 2 хв  10.28 14 г  49 хв 
Фастів-1 11.52 14 хв  12.06 16 г  15 хв 
Київ-Пас. 13.01 17 г  24 хв 

У розкладі поїзда 256 Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031