У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Київ:

Розклад поїздів Рахів Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Київ найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ворохта, Татарів, Яремче, Ясіня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54, 16.30, 18.16 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 03.22, 08.54, 09.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Рахів - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахів - Київ можна від 299.48 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
03.22
Київ-Пас.
17 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
56 Рахів Київ 16.30
Рахів
08.54
Київ-Пас.
16 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
96 Рахів Київ 18.16
Рахів
09.01
Київ-Пас.
14 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Рахів