У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 345 Ужгород — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Чернівці номер 345 відправляється зі станції Ужгород о 11.05 і прибуває на станцію Чернівці о 21.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 345 Ужгород - Чернівці пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 11.05
Чоп 11.28 35 хв  12.03 23 хв 
Батьово 12.23 2 хв  12.25 1 г  18 хв 
Мукачево 13.00 10 хв  13.10 1 г  55 хв 
Карпати 13.27 2 хв  13.29 2 г  22 хв 
Свалява 13.40 4 хв  13.44 2 г  35 хв 
Воловець 14.16 2 хв  14.18 3 г  11 хв 
Славське 15.05 3 хв  15.08 4 г 
Сколе 15.37 3 хв  15.40 4 г  32 хв 
Стрий 16.15 25 хв  16.40 5 г  10 хв 
Моршин 17.00 2 хв  17.02 5 г  55 хв 
Болехів 17.14 2 хв  17.16 6 г  9 хв 
Долина 17.36 3 хв  17.39 6 г  31 хв 
Рожнятів 17.56 8 хв  18.04 6 г  51 хв 
Калуш 18.24 4 хв  18.28 7 г  19 хв 
Івано-Франківськ 19.22 5 хв  19.27 8 г  17 хв 
Коломия 20.17 8 хв  20.25 9 г  12 хв 
Чернівці 21.32 10 г  27 хв 

У розкладі поїзда 345 Ужгород — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031