У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 346 Чернівці — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Чернівці - Ужгород номер 346 відправляється зі станції Чернівці о 05.30 і прибуває на станцію Ужгород о 17.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда 346 Чернівці - Ужгород пролягає по таким станціям як Коломия, Івано-Франківськ, Калуш, Рожнятів, Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 05.30
Коломия 06.46 10 хв  06.56 1 г  16 хв 
Івано-Франківськ 08.13 14 хв  08.27 2 г  43 хв 
Калуш 09.38 4 хв  09.42 4 г  8 хв 
Рожнятів 09.59 9 хв  10.08 4 г  29 хв 
Долина 10.29 2 хв  10.31 4 г  59 хв 
Болехів 10.46 2 хв  10.48 5 г  16 хв 
Моршин 10.59 2 хв  11.01 5 г  29 хв 
Стрий 11.20 30 хв  11.50 5 г  50 хв 
Сколе 12.27 5 хв  12.32 6 г  57 хв 
Славське 13.06 5 хв  13.11 7 г  36 хв 
Воловець 14.04 3 хв  14.07 8 г  34 хв 
Свалява 14.38 4 хв  14.42 9 г  8 хв 
Карпати 14.52 2 хв  14.54 9 г  22 хв 
Мукачево 15.13 5 хв  15.18 9 г  43 хв 
Батьово 15.58 6 хв  16.04 10 г  28 хв 
Чоп 16.28 29 хв  16.57 10 г  58 хв 
Ужгород 17.20 11 г  50 хв 

У розкладі поїзда 346 Чернівці — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031