У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

041П Дніпро-Головний — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 041П сполученням Дніпро-Головний - Трускавець відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.26 і прибуває на станцію Трускавець о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Верхньодніпровськ, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.26
Кам'янське-Пасажирське 14.59 2 хв  15.01 33 хв 
Верхньодніпровськ 15.19 2 хв  15.21 53 хв 
Вільногірськ 15.50 2 хв  15.52 1 г  24 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.18 2 хв  16.20 1 г  52 хв 
Олександрія 17.33 2 хв  17.35 3 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 18.15 5 хв  18.20 3 г  49 хв 
Фундукліївка 19.06 2 хв  19.08 4 г  40 хв 
Кам'янка 19.23 2 хв  19.25 4 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.46 15 хв  20.01 5 г  20 хв 
Городище 20.44 2 хв  20.46 6 г  18 хв 
Корсунь 21.05 2 хв  21.07 6 г  39 хв 
Миронівка 21.38 2 хв  21.40 7 г  12 хв 
Біла Церква 22.32 2 хв  22.34 8 г  6 хв 
Козятин-1 00.18 8 хв  00.26 9 г  52 хв 
Вінниця 01.25 5 хв  01.30 10 г  59 хв 
Хмельницький 03.25 25 хв  03.50 12 г  59 хв 
Підволочиськ 05.07 4 хв  05.11 14 г  41 хв 
Тернопіль-Пас. 06.01 19 хв  06.20 15 г  35 хв 
Злочів 07.15 2 хв  07.17 16 г  49 хв 
Красне 07.42 2 хв  07.44 17 г  16 хв 
Підзамче 08.16 2 хв  08.18 17 г  50 хв 
Львів 08.28 25 хв  08.53 18 г  2 хв 
Дрогобич 10.25 23 хв  10.48 19 г  59 хв 
Трускавець 11.07 20 г  41 хв 

У розкладі поїзда 041П Дніпро-Головний — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031