У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 41 Дніпро — Трускавець


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Дніпро - Трускавець номер 41 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.30 і прибуває на станцію Трускавець о 11.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 21 хв. Маршрут поїзда 41 Дніпро - Трускавець пролягає по таким станціям як Верхньодніпровськ, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.30
Кам'янське-Пасажирське 15.03 2 хв  15.05 33 хв 
Верхньодніпровськ 15.24 2 хв  15.26 54 хв 
Вільногірськ 15.56 2 хв  15.58 1 г  26 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.27 2 хв  16.29 1 г  57 хв 
Олександрія 17.47 2 хв  17.49 3 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 18.29 4 хв  18.33 3 г  59 хв 
Фундукліївка 19.18 2 хв  19.20 4 г  48 хв 
Кам'янка 19.34 2 хв  19.36 5 г  4 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.57 18 хв  20.15 5 г  27 хв 
Городище 20.59 2 хв  21.01 6 г  29 хв 
Корсунь 21.21 2 хв  21.23 6 г  51 хв 
Миронівка 22.00 2 хв  22.02 7 г  30 хв 
Біла Церква 22.56 2 хв  22.58 8 г  26 хв 
Козятин-1 00.40 2 хв  00.42 10 г  10 хв 
Вінниця 01.34 5 хв  01.39 11 г  4 хв 
Хмельницький 03.37 15 хв  03.52 13 г  7 хв 
Підволочиськ 05.02 15 хв  05.17 14 г  32 хв 
Тернопіль-Пас. 06.04 5 хв  06.09 15 г  34 хв 
Злочів 07.05 2 хв  07.07 16 г  35 хв 
Красне 07.31 2 хв  07.33 17 г  1 хв 
Підзамче 08.06 2 хв  08.08 17 г  36 хв 
Львів 08.20 23 хв  08.43 17 г  50 хв 
Дрогобич 10.25 26 хв  10.51 19 г  55 хв 
Трускавець 11.09 20 г  39 хв 

У розкладі поїзда 41 Дніпро-Головний — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031