У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 041П Дніпро — Трускавець


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Дніпро - Трускавець номер 041П відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.26 і прибуває на станцію Трускавець о 11.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 31 хв. Маршрут поїзда 041П Дніпро - Трускавець пролягає по таким станціям як Верхньодніпровськ, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.26
Кам'янське-Пасажирське 14.59 2 хв  15.01 33 хв 
Верхньодніпровськ 15.20 2 хв  15.22 54 хв 
Вільногірськ 15.49 2 хв  15.51 1 г  23 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.18 2 хв  16.20 1 г  52 хв 
Олександрія 17.34 2 хв  17.36 3 г  8 хв 
Знам'янка-Пас. 18.16 3 хв  18.19 3 г  50 хв 
Фундукліївка 19.03 2 хв  19.05 4 г  37 хв 
Кам'янка 19.19 2 хв  19.21 4 г  53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.42 15 хв  19.57 5 г  16 хв 
Городище 20.36 2 хв  20.38 6 г  10 хв 
Корсунь 20.57 2 хв  20.59 6 г  31 хв 
Миронівка 21.27 2 хв  21.29 7 г  1 хв 
Біла Церква 22.22 2 хв  22.24 7 г  56 хв 
Козятин-1 00.05 2 хв  00.07 9 г  39 хв 
Вінниця 01.02 3 хв  01.05 10 г  36 хв 
Хмельницький 03.23 32 хв  03.55 12 г  57 хв 
Підволочиськ 05.09 2 хв  05.11 14 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 06.01 19 хв  06.20 15 г  35 хв 
Злочів 07.14 2 хв  07.16 16 г  48 хв 
Красне 07.40 2 хв  07.42 17 г  14 хв 
Підзамче 08.14 2 хв  08.16 17 г  48 хв 
Львів 08.27 21 хв  08.48 18 г  1 хв 
Дрогобич 10.17 26 хв  10.43 19 г  51 хв 
Трускавець 11.01 20 г  35 хв 

У розкладі поїзда 041П Дніпро-Головний — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031