У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Трускавець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Трускавець:

Розклад поїздів Дніпро Трускавець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Трускавець найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Козятин-1, Львів, Підзамче, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.20 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Трускавець прибувають вони відповідно о 10.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Трускавець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Трускавець складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
41 Дніпро Трускавець 14.20
Дніпро-Головний
10.54
Трускавець
20 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Трускавець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трускавець — Дніпро