У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 043К Київ — Івано-Франківськ «Прикарпаття»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Івано-Франківськ номер 043К відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.06 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 08.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.06
Коростень 20.59 2 хв  21.01 1 г  53 хв 
Новоград-Волинський-1 22.20 2 хв  22.22 3 г  14 хв 
Шепетівка 23.19 2 хв  23.21 4 г  13 хв 
Славута-1 23.41 2 хв  23.43 4 г  35 хв 
Кривин 23.56 2 хв  23.58 4 г  50 хв 
Броди 01.38 2 хв  01.40 6 г  32 хв 
Львів 02.54 23 хв  03.17 7 г  48 хв 
Стрий 04.35 25 хв  05.00 9 г  29 хв 
Моршин 05.22 3 хв  05.25 10 г  16 хв 
Болехів 05.43 2 хв  05.45 10 г  37 хв 
Долина 06.06 2 хв  06.08 11 г 
Рожнятів 06.41 2 хв  06.43 11 г  35 хв 
Калуш 07.03 3 хв  07.06 11 г  57 хв 
Івано-Франківськ 08.10 13 г  4 хв 

У розкладі поїзда 043К Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31