У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

043К Київ-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 043К сполученням Київ-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.06 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 05.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Ходорів, Бурштин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.06
Шепетівка 23.19 2 хв  23.21 4 г  13 хв 
Славута-1 23.41 2 хв  23.43 4 г  35 хв 
Кривин 23.56 2 хв  23.58 4 г  50 хв 
Броди 01.37 2 хв  01.39 6 г  31 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 7 г  43 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 9 г  12 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 9 г  50 хв 
Івано-Франківськ 05.43 10 г  37 хв 

У розкладі поїзда 043К Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930