У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 43 Київ — Івано-Франківськ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Івано-Франківськ номер 43 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.31 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 10.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда 43 Київ - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.31
Святошин 21.54 2 хв  21.56 23 хв 
Коростень 23.42 2 хв  23.44 2 г  11 хв 
Новоград-Волинський-1 01.03 2 хв  01.05 3 г  32 хв 
Шепетівка 02.01 2 хв  02.03 4 г  30 хв 
Славута-1 02.24 2 хв  02.26 4 г  53 хв 
Кривин 02.39 2 хв  02.41 5 г  8 хв 
Броди 04.19 2 хв  04.21 6 г  48 хв 
Львів 05.32 20 хв  05.52 8 г  1 хв 
Стрий 07.02 20 хв  07.22 9 г  31 хв 
Моршин 07.42 2 хв  07.44 10 г  11 хв 
Болехів 07.55 2 хв  07.57 10 г  24 хв 
Долина 08.16 2 хв  08.18 10 г  45 хв 
Рожнятів 08.36 4 хв  08.40 11 г  5 хв 
Калуш 08.57 2 хв  08.59 11 г  26 хв 
Івано-Франківськ 10.03 12 г  32 хв 

У розкладі поїзда 43 Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031