У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Ужгород — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Харків номер 45 відправляється зі станції Ужгород о 11.13 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.13 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 57 хв. Маршрут поїзда 45 Ужгород - Харків пролягає по таким станціям як Карпати, Славське, Красне, Здолбунів-Пас., Шепетівка, Коростень, Дарниця, Путивль, Смородине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 11.13
Чоп 11.37 34 хв  12.11 24 хв 
Батьово 12.31 2 хв  12.33 1 г  18 хв 
Мукачево 13.11 5 хв  13.16 1 г  58 хв 
Карпати 13.34 1 хв  13.35 2 г  21 хв 
Свалява 13.43 2 хв  13.45 2 г  30 хв 
Воловець 14.16 10 хв  14.26 3 г  3 хв 
Лавочне 14.57 10 хв  15.07 3 г  44 хв 
Славське 15.19 2 хв  15.21 4 г  6 хв 
Сколе 15.49 2 хв  15.51 4 г  36 хв 
Стрий 16.24 1 хв  16.25 5 г  11 хв 
Львів 17.30 20 хв  17.50 6 г  17 хв 
Красне 18.32 2 хв  18.34 7 г  19 хв 
Броди 19.01 2 хв  19.03 7 г  48 хв 
Радивилів 19.13 2 хв  19.15 8 г 
Дубно 19.46 2 хв  19.48 8 г  33 хв 
Здолбунів-Пас. 20.19 33 хв  20.52 9 г  6 хв 
Острог 21.13 2 хв  21.15 10 г 
Кривин 21.30 2 хв  21.32 10 г  17 хв 
Славута-1 21.46 2 хв  21.48 10 г  33 хв 
Шепетівка 22.09 6 хв  22.15 10 г  56 хв 
Радулино 22.44 4 хв  22.48 11 г  31 хв 
Новоград-Волинський-1 23.15 2 хв  23.17 12 г  2 хв 
Яблунець 23.48 2 хв  23.50 12 г  35 хв 
Коростень 00.25 2 хв  00.27 13 г  12 хв 
Малин 01.05 2 хв  01.07 13 г  52 хв 
Святошин 02.15 2 хв  02.17 15 г  2 хв 
Київ-Пас. 02.34 20 хв  02.54 15 г  21 хв 
Дарниця 03.12 2 хв  03.14 15 г  59 хв 
Ніжин 04.29 2 хв  04.31 17 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 05.25 2 хв  05.27 18 г  12 хв 
Конотоп 05.49 3 хв  05.52 18 г  36 хв 
Путивль 06.33 2 хв  06.35 19 г  20 хв 
Ворожба-Пас. 07.05 20 хв  07.25 19 г  52 хв 
Білопілля 07.34 2 хв  07.36 20 г  21 хв 
Суми 08.19 20 хв  08.39 21 г  6 хв 
Смородине 09.36 2 хв  09.38 22 г  23 хв 
Кириківка 10.00 2 хв  10.02 22 г  47 хв 
Богодухів 10.44 2 хв  10.46 23 г  31 хв 
Люботин 11.40 2 хв  11.42 1 д  27 хв 
Харків-Пас. 12.13 1 д  1 г 

У розкладі поїзда 45 Ужгород — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728