У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Ужгород — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Харків номер 45 відправляється зі станції Ужгород о 10.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 11.27 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 3 хв. Маршрут поїзда 45 Ужгород - Харків пролягає по таким станціям як Карпати, Лавочне, Стрий, Радивилів, Острог, Шепетівка, Яблунець, Святошин, Гребінка, Яреськи.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 10.10
Батьово 11.05 2 хв  11.07 55 хв 
Мукачево 11.43 5 хв  11.48 1 г  33 хв 
Карпати 12.04 1 хв  12.05 1 г  54 хв 
Свалява 12.14 2 хв  12.16 2 г  4 хв 
Воловець 12.47 10 хв  12.57 2 г  37 хв 
Лавочне 13.28 10 хв  13.38 3 г  18 хв 
Славське 13.51 2 хв  13.53 3 г  41 хв 
Сколе 14.24 2 хв  14.26 4 г  14 хв 
Стрий 15.04 2 хв  15.06 4 г  54 хв 
Львів 16.17 24 хв  16.41 6 г  7 хв 
Броди 18.03 4 хв  18.07 7 г  53 хв 
Радивилів 18.20 3 хв  18.23 8 г  10 хв 
Дубно 19.06 4 хв  19.10 8 г  56 хв 
Здолбунів-Пас. 19.49 33 хв  20.22 9 г  39 хв 
Острог 20.46 2 хв  20.48 10 г  36 хв 
Кривин 21.04 2 хв  21.06 10 г  54 хв 
Славута-1 21.17 2 хв  21.19 11 г  7 хв 
Шепетівка 21.38 4 хв  21.42 11 г  28 хв 
Радулино 22.21 2 хв  22.23 12 г  11 хв 
Новоград-Волинський-1 22.53 2 хв  22.55 12 г  43 хв 
Яблунець 23.32 2 хв  23.34 13 г  22 хв 
Коростень 00.27 2 хв  00.29 14 г  17 хв 
Малин 01.23 2 хв  01.25 15 г  13 хв 
Святошин 02.51 2 хв  02.53 16 г  41 хв 
Київ-Пас. 03.11 25 хв  03.36 17 г  1 хв 
Дарниця 03.57 2 хв  03.59 17 г  47 хв 
Гребінка 05.57 2 хв  05.59 19 г  47 хв 
Лубни 06.38 2 хв  06.40 20 г  28 хв 
Миргород 07.29 2 хв  07.31 21 г  19 хв 
Яреськи 07.55 2 хв  07.57 21 г  45 хв 
Полтава-Киівська 08.46 20 хв  09.06 22 г  36 хв 
Люботин 10.55 2 хв  10.57 1 д  45 хв 
Харків-Пас. 11.27 1 д  1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 45 Ужгород — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31