У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Ужгород — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Харків номер 45 відправляється зі станції Ужгород о 11.16 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.41 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 0 хв. Маршрут поїзда 45 Ужгород - Харків пролягає по таким станціям як Свалява, Сколе, Красне, Здолбунів-Пас., Шепетівка, Коростень, Ніжин, Ворожба-Пас., Кириківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Ужгород – Харків-Пас. починається від 324.30 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 11.16
Батьово 12.00 2 хв  12.02 44 хв 
Мукачево 12.36 5 хв  12.41 1 г  20 хв 
Карпати 12.58 1 хв  12.59 1 г  42 хв 
Свалява 13.08 2 хв  13.10 1 г  52 хв 
Воловець 13.41 10 хв  13.51 2 г  25 хв 
Лавочне 14.23 10 хв  14.33 3 г  7 хв 
Славське 14.47 2 хв  14.49 3 г  31 хв 
Сколе 15.16 2 хв  15.18 4 г 
Стрий 15.50 3 хв  15.53 4 г  34 хв 
Львів 16.58 21 хв  17.19 5 г  42 хв 
Підзамче 17.32 2 хв  17.34 6 г  16 хв 
Красне 18.05 2 хв  18.07 6 г  49 хв 
Броди 18.37 2 хв  18.39 7 г  21 хв 
Радивилів 18.49 2 хв  18.51 7 г  33 хв 
Дубно 19.24 2 хв  19.26 8 г  8 хв 
Здолбунів-Пас. 19.59 44 хв  20.43 8 г  43 хв 
Острог 21.07 2 хв  21.09 9 г  51 хв 
Кривин 21.23 2 хв  21.25 10 г  7 хв 
Славута-1 21.38 2 хв  21.40 10 г  22 хв 
Шепетівка 21.59 25 хв  22.24 10 г  43 хв 
Радулино 23.04 2 хв  23.06 11 г  48 хв 
Новоград-Волинський-1 23.29 2 хв  23.31 12 г  13 хв 
Яблунець 00.05 4 хв  00.09 12 г  49 хв 
Коростень 01.04 2 хв  01.06 13 г  48 хв 
Малин 01.42 2 хв  01.44 14 г  26 хв 
Київ-Пас. 02.59 20 хв  03.19 15 г  43 хв 
Дарниця 03.38 2 хв  03.40 16 г  22 хв 
Ніжин 04.50 2 хв  04.52 17 г  34 хв 
Бахмач-Пас. 05.51 2 хв  05.53 18 г  35 хв 
Конотоп 06.14 4 хв  06.18 18 г  58 хв 
Путивль 06.57 2 хв  06.59 19 г  41 хв 
Ворожба-Пас. 07.30 20 хв  07.50 20 г  14 хв 
Білопілля 07.59 2 хв  08.01 20 г  43 хв 
Суми 08.47 20 хв  09.07 21 г  31 хв 
Смородине 10.03 5 хв  10.08 22 г  47 хв 
Кириківка 10.27 2 хв  10.29 23 г  11 хв 
Богодухів 11.08 2 хв  11.10 23 г  52 хв 
Люботин 12.10 2 хв  12.12 1 д  54 хв 
Харків-Пас. 12.41 1 д  1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 45 Ужгород — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031