У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Ужгород — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Харків номер 45 відправляється зі станції Ужгород о 10.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 39 хв. Маршрут поїзда 45 Ужгород - Харків пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Славське, Львів, Радивилів, Здолбунів-Пас., Кривин, Шепетівка, Дарниця, Лубни, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 10.40
Батьово 11.27 2 хв  11.29 47 хв 
Мукачево 12.05 5 хв  12.10 1 г  25 хв 
Карпати 12.26 1 хв  12.27 1 г  46 хв 
Свалява 12.36 2 хв  12.38 1 г  56 хв 
Воловець 13.08 2 хв  13.10 2 г  28 хв 
Славське 13.53 2 хв  13.55 3 г  13 хв 
Стрий 15.03 2 хв  15.05 4 г  23 хв 
Львів 16.17 20 хв  16.37 5 г  37 хв 
Броди 18.03 4 хв  18.07 7 г  23 хв 
Радивилів 18.20 3 хв  18.23 7 г  40 хв 
Дубно 19.06 5 хв  19.11 8 г  26 хв 
Здолбунів-Пас. 19.50 35 хв  20.25 9 г  10 хв 
Острог 20.50 2 хв  20.52 10 г  10 хв 
Кривин 21.10 2 хв  21.12 10 г  30 хв 
Славута-1 21.24 2 хв  21.26 10 г  44 хв 
Шепетівка 21.46 6 хв  21.52 11 г  6 хв 
Київ-Пас. 02.20 21 хв  02.41 15 г  40 хв 
Дарниця 03.01 2 хв  03.03 16 г  21 хв 
Гребінка 05.01 2 хв  05.03 18 г  21 хв 
Лубни 05.39 2 хв  05.41 18 г  59 хв 
Миргород 06.31 5 хв  06.36 19 г  51 хв 
Полтава-Киівська 07.56 30 хв  08.26 21 г  16 хв 
Люботин 10.23 2 хв  10.25 23 г  43 хв 
Харків-Пас. 10.55 1 д  15 хв 

У розкладі поїзда 45 Ужгород — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930