У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 49 Київ — Трускавець


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Трускавець номер 49 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.05 і прибуває на станцію Трускавець о 08.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут поїзда 49 Київ - Трускавець пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Дрогобич.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.05
Фастів-1 21.56 2 хв  21.58 51 хв 
Козятин-1 23.12 2 хв  23.14 2 г  7 хв 
Вінниця 00.05 4 хв  00.09 3 г 
Хмельницький 02.02 5 хв  02.07 4 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 04.00 5 хв  04.05 6 г  55 хв 
Львів 06.05 25 хв  06.30 9 г 
Дрогобич 08.01 26 хв  08.27 10 г  56 хв 
Трускавець 08.45 11 г  40 хв 

У розкладі поїзда 49 Київ-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728