У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

049К Київ-Пас. — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 049К сполученням Київ-Пас. - Трускавець відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.12 і прибуває на станцію Трускавець о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Самбір, Дрогобич.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.12
Фастів-1 21.07 2 хв  21.09 55 хв 
Козятин-1 22.17 2 хв  22.19 2 г  5 хв 
Вінниця 23.14 3 хв  23.17 3 г  2 хв 
Хмельницький 01.04 3 хв  01.07 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 02.48 4 хв  02.52 6 г  36 хв 
Львів 04.41 23 хв  05.04 8 г  29 хв 
Самбір 06.16 24 хв  06.40 10 г  4 хв 
Дрогобич 07.44 5 хв  07.49 11 г  32 хв 
Трускавець 08.07 11 г  55 хв 

У розкладі поїзда 049К Київ-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031