У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 049К Київ — Трускавець «Кобзар»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Трускавець номер 049К відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.12 і прибуває на станцію Трускавець о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Самбір, Дрогобич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.12
Фастів-1 21.07 2 хв  21.09 55 хв 
Козятин-1 22.17 2 хв  22.19 2 г  5 хв 
Вінниця 23.14 3 хв  23.17 3 г  2 хв 
Хмельницький 01.04 3 хв  01.07 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 02.48 4 хв  02.52 6 г  36 хв 
Львів 04.41 23 хв  05.04 8 г  29 хв 
Самбір 06.16 24 хв  06.40 10 г  4 хв 
Дрогобич 07.44 5 хв  07.49 11 г  32 хв 
Трускавець 08.07 11 г  55 хв 

У розкладі поїзда 049К Київ-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031