У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 49 Київ — Трускавець


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Трускавець номер 49 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.08 і прибуває на станцію Трускавець о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда 49 Київ - Трускавець пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Самбір, Дрогобич.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.08
Фастів-1 22.07 2 хв  22.09 59 хв 
Козятин-1 23.55 15 хв  00.10 2 г  47 хв 
Вінниця 01.11 5 хв  01.16 4 г  3 хв 
Хмельницький 03.27 15 хв  03.42 6 г  19 хв 
Тернопіль-Пас. 05.40 10 хв  05.50 8 г  32 хв 
Львів 08.07 26 хв  08.33 10 г  59 хв 
Самбір 09.50 24 хв  10.14 12 г  42 хв 
Дрогобич 11.14 4 хв  11.18 14 г  6 хв 
Трускавець 11.35 14 г  27 хв 

У розкладі поїзда 49 Київ-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31