У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 49 Київ — Трускавець


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Трускавець номер 49 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.12 і прибуває на станцію Трускавець о 08.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда 49 Київ - Трускавець пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Самбір, Дрогобич.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.12
Фастів-1 21.07 2 хв  21.09 55 хв 
Козятин-1 22.17 2 хв  22.19 2 г  5 хв 
Вінниця 23.14 3 хв  23.17 3 г  2 хв 
Хмельницький 01.04 3 хв  01.07 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 02.48 4 хв  02.52 6 г  36 хв 
Львів 04.41 23 хв  05.04 8 г  29 хв 
Самбір 06.15 24 хв  06.39 10 г  3 хв 
Дрогобич 07.43 5 хв  07.48 11 г  31 хв 
Трускавець 08.06 11 г  54 хв 

У розкладі поїзда 49 Київ-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930