У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Трускавець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Трускавець:

Розклад поїздів Київ Трускавець на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Київ Трускавець найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Дрогобич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.59, 21.05 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Трускавець прибувають вони відповідно о 14.36, 08.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Трускавець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Трускавець складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
21 Харків Трускавець 02.59
Київ-Пас.
14.36
Трускавець
11 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
49 Київ Трускавець 21.05
Київ-Пас.
08.45
Трускавець
11 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Трускавець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трускавець — Київ