У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 56 Рахів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Рахів - Київ номер 56 відправляється зі станції Рахів о 16.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда 56 Рахів - Київ пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Лазещина, Вороненко, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Підзамче, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.30
Кваси 16.59 2 хв  17.01 29 хв 
Ясіня 17.15 2 хв  17.17 45 хв 
Лазещина 17.33 2 хв  17.35 1 г  3 хв 
Вороненко 17.48 2 хв  17.50 1 г  18 хв 
Ворохта 18.03 2 хв  18.05 1 г  33 хв 
Татарів 18.16 2 хв  18.18 1 г  46 хв 
Яремче 18.45 2 хв  18.47 2 г  15 хв 
Івано-Франківськ 20.12 32 хв  20.44 3 г  42 хв 
Львів 23.28 20 хв  23.48 6 г  58 хв 
Підзамче 23.59 2 хв  00.01 7 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 01.56 4 хв  02.00 9 г  26 хв 
Хмельницький 03.48 12 хв  04.00 11 г  18 хв 
Вінниця 05.58 5 хв  06.03 13 г  28 хв 
Козятин-1 06.59 2 хв  07.01 14 г  29 хв 
Фастів-1 08.29 2 хв  08.31 15 г  59 хв 
Київ-Пас. 09.20 16 г  50 хв 

У розкладі поїзда 56 Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930