У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 56 Рахів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Рахів - Київ номер 56 відправляється зі станції Рахів о 16.26 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда 56 Рахів - Київ пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Лазещина, Вороненко, Ворохта, Татарів, Яремче, Надвірна, Івано-Франківськ, Львів, Підзамче, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.26
Кваси 16.46 5 хв  16.51 20 хв 
Ясіня 17.16 3 хв  17.19 50 хв 
Лазещина 17.30 2 хв  17.32 1 г  4 хв 
Вороненко 17.50 2 хв  17.52 1 г  24 хв 
Ворохта 18.05 3 хв  18.08 1 г  39 хв 
Татарів 18.19 4 хв  18.23 1 г  53 хв 
Яремче 18.55 5 хв  19.00 2 г  29 хв 
Надвірна 19.41 2 хв  19.43 3 г  15 хв 
Івано-Франківськ 20.23 27 хв  20.50 3 г  57 хв 
Львів 23.19 26 хв  23.45 6 г  53 хв 
Підзамче 23.57 2 хв  23.59 7 г  31 хв 
Тернопіль-Пас. 01.47 5 хв  01.52 9 г  21 хв 
Волочиськ 02.51 2 хв  02.53 10 г  25 хв 
Хмельницький 03.44 15 хв  03.59 11 г  18 хв 
Вінниця 06.08 5 хв  06.13 13 г  42 хв 
Козятин-1 07.03 2 хв  07.05 14 г  37 хв 
Фастів-1 08.10 2 хв  08.12 15 г  44 хв 
Київ-Пас. 09.22 16 г  56 хв 

У розкладі поїзда 56 Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728