У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 056Л Рахів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Рахів - Київ номер 056Л відправляється зі станції Рахів о 16.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Лазещина, Вороненко, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Підзамче, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.30
Кваси 16.59 2 хв  17.01 29 хв 
Ясіня 17.15 2 хв  17.17 45 хв 
Лазещина 17.33 2 хв  17.35 1 г  3 хв 
Вороненко 17.48 2 хв  17.50 1 г  18 хв 
Ворохта 18.03 2 хв  18.05 1 г  33 хв 
Татарів 18.16 2 хв  18.18 1 г  46 хв 
Яремче 18.45 2 хв  18.47 2 г  15 хв 
Івано-Франківськ 20.12 32 хв  20.44 3 г  42 хв 
Львів 23.28 20 хв  23.48 6 г  58 хв 
Підзамче 23.59 2 хв  00.01 7 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 01.56 4 хв  02.00 9 г  26 хв 
Хмельницький 03.48 12 хв  04.00 11 г  18 хв 
Вінниця 05.58 5 хв  06.03 13 г  28 хв 
Козятин-1 06.59 2 хв  07.01 14 г  29 хв 
Фастів-1 08.29 2 хв  08.31 15 г  59 хв 
Київ-Пас. 09.20 16 г  50 хв 

У розкладі поїзда 056Л Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031