У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 59 Київ — Чоп


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Чоп номер 59 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.11 і прибуває на станцію Чоп о 12.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда 59 Київ - Чоп пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Зборів, Красне, Львів, Старий Самбір, Турка, Кострино, Перечин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.11
Фастів-1 20.06 2 хв  20.08 55 хв 
Козятин-1 21.50 2 хв  21.52 2 г  39 хв 
Вінниця 22.42 16 хв  22.58 3 г  31 хв 
Хмельницький 00.58 15 хв  01.13 5 г  47 хв 
Тернопіль-Пас. 03.05 25 хв  03.30 7 г  54 хв 
Зборів 04.10 2 хв  04.12 8 г  59 хв 
Злочів 04.34 2 хв  04.36 9 г  23 хв 
Красне 05.01 2 хв  05.03 9 г  50 хв 
Підзамче 05.36 2 хв  05.38 10 г  25 хв 
Львів 05.50 26 хв  06.16 10 г  39 хв 
Самбір 07.29 3 хв  07.32 12 г  18 хв 
Старий Самбір 07.53 1 хв  07.54 12 г  42 хв 
Стрілки 08.11 2 хв  08.13 13 г 
Турка 08.48 2 хв  08.50 13 г  37 хв 
Сянки 09.22 2 хв  09.24 14 г  11 хв 
Кострино 10.38 2 хв  10.40 15 г  27 хв 
Великий Березний 11.07 2 хв  11.09 15 г  56 хв 
Перечин 11.32 2 хв  11.34 16 г  21 хв 
Ужгород 12.00 13 хв  12.13 16 г  49 хв 
Чоп 12.36 17 г  25 хв 

У розкладі поїзда 59 Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031