У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 59 Київ — Чоп


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Чоп номер 59 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.44 і прибуває на станцію Чоп о 12.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда 59 Київ - Чоп пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Зборів, Красне, Львів, Старий Самбір, Турка, Кострино, Перечин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.44
Фастів-1 20.03 2 хв  20.05 1 г  19 хв 
Козятин-1 21.26 2 хв  21.28 2 г  42 хв 
Вінниця 22.37 5 хв  22.42 3 г  53 хв 
Хмельницький 00.56 15 хв  01.11 6 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 03.05 25 хв  03.30 8 г  21 хв 
Зборів 04.10 2 хв  04.12 9 г  26 хв 
Злочів 04.34 2 хв  04.36 9 г  50 хв 
Красне 05.01 2 хв  05.03 10 г  17 хв 
Підзамче 05.37 2 хв  05.39 10 г  53 хв 
Львів 05.50 26 хв  06.16 11 г  6 хв 
Самбір 07.31 3 хв  07.34 12 г  47 хв 
Старий Самбір 07.54 1 хв  07.55 13 г  10 хв 
Стрілки 08.10 2 хв  08.12 13 г  26 хв 
Турка 08.47 2 хв  08.49 14 г  3 хв 
Сянки 09.22 2 хв  09.24 14 г  38 хв 
Кострино 10.38 2 хв  10.40 15 г  54 хв 
Великий Березний 11.07 2 хв  11.09 16 г  23 хв 
Перечин 11.32 2 хв  11.34 16 г  48 хв 
Ужгород 11.57 13 хв  12.10 17 г  13 хв 
Чоп 12.33 17 г  49 хв 

У розкладі поїзда 59 Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031