У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 59 Київ — Чоп


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Чоп номер 59 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.37 і прибуває на станцію Чоп о 12.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда 59 Київ - Чоп пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Зборів, Красне, Львів, Старий Самбір, Турка, Кострино, Перечин.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Чоп починається від 243.21 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.37
Фастів-1 21.26 2 хв  21.28 49 хв 
Козятин-1 22.33 2 хв  22.35 1 г  56 хв 
Вінниця 23.24 5 хв  23.29 2 г  47 хв 
Хмельницький 01.23 5 хв  01.28 4 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 03.21 20 хв  03.41 6 г  44 хв 
Зборів 04.16 2 хв  04.18 7 г  39 хв 
Злочів 04.38 2 хв  04.40 8 г  1 хв 
Красне 05.03 9 хв  05.12 8 г  26 хв 
Підзамче 05.42 2 хв  05.44 9 г  5 хв 
Львів 05.55 25 хв  06.20 9 г  18 хв 
Самбір 07.33 5 хв  07.38 10 г  56 хв 
Старий Самбір 08.00 2 хв  08.02 11 г  23 хв 
Стрілки 08.22 2 хв  08.24 11 г  45 хв 
Турка 09.03 5 хв  09.08 12 г  26 хв 
Сянки 09.45 3 хв  09.48 13 г  8 хв 
Кострино 11.01 2 хв  11.03 14 г  24 хв 
Великий Березний 11.29 2 хв  11.31 14 г  52 хв 
Перечин 11.52 2 хв  11.54 15 г  15 хв 
Ужгород 12.21 14 хв  12.35 15 г  44 хв 
Чоп 12.59 16 г  22 хв 

У розкладі поїзда 59 Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031