У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 17.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Пулави, Демблін, Пулави Място, Наленчув, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 17.50
Варшава Центральна 17.55 10 хв  18.05 5 хв 
Варшава Всходня 18.11 2 хв  18.13 21 хв 
Пулави 18.54 7 хв  19.01 1 г  4 хв 
Демблін 19.34 1 хв  19.35 1 г  44 хв 
Пулави Място 19.57 1 хв  19.58 2 г  7 хв 
Наленчув 20.22 1 хв  20.23 2 г  32 хв 
Люблин 20.51 5 хв  20.56 3 г  1 хв 
Рейовиц 21.40 1 хв  21.41 3 г  50 хв 
Хелм-Головний 22.00 5 хв  22.05 4 г  10 хв 
Київ-Пас. 11.00 17 г  10 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31