У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Варшава - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Варшава - Київ:

Розклад поїздів Варшава Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Варшава Київ найчастіше зупиняються на станціях Пулави, Демблін, Пулави Място, Наленчув, Люблін-Західний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.45 зі станції Варшава Всходня, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Варшава Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Варшава - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Варшава - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
12010 Варшава Київ 17.45
Варшава Всходня
12.07
Київ-Пас.
18 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Варшава -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Варшава — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Варшава