У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Варшава - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Варшава - Київ:

Розклад поїздів Варшава Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Варшава Київ найчастіше зупиняються на станціях Пулави, Демблін, Пулави Място, Наленчув, Люблін-Західний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.49 зі станції Варшава Всходня, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Варшава Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Варшава - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Варшава - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Варшава – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 17.49
Варшава Всходня
12.17
Київ-Пас.
18 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Варшава -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Варшава — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Варшава