У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 78 Ковель — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Одеса номер 78 відправляється зі станції Ковель о 18.14 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда 78 Ковель - Одеса пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Здолбунів-Пас., Славута-1, Полонне, Козятин-1, Вінниця, Вапнярка, Кодима, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 18.14
Рожище 19.12 3 хв  19.15 58 хв 
Ківерці 19.30 23 хв  19.53 1 г  16 хв 
Луцьк 20.10 23 хв  20.33 1 г  56 хв 
Ківерці 20.50 2 хв  20.52 2 г  36 хв 
Рівне 21.47 7 хв  21.54 3 г  33 хв 
Здолбунів-Пас. 22.08 12 хв  22.20 3 г  54 хв 
Кривин 22.58 2 хв  23.00 4 г  44 хв 
Славута-1 23.11 2 хв  23.13 4 г  57 хв 
Шепетівка 23.32 2 хв  23.34 5 г  18 хв 
Полонне 00.07 2 хв  00.09 5 г  53 хв 
Бердичів 01.28 5 хв  01.33 7 г  14 хв 
Козятин-1 02.00 22 хв  02.22 7 г  46 хв 
Калинівка-1 03.02 2 хв  03.04 8 г  48 хв 
Вінниця 03.24 5 хв  03.29 9 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 04.13 15 хв  04.28 9 г  59 хв 
Вапнярка 05.39 2 хв  05.41 11 г  25 хв 
Рудниця 06.12 2 хв  06.14 11 г  58 хв 
Кодима 06.34 2 хв  06.36 12 г  20 хв 
Слобідка 07.04 2 хв  07.06 12 г  50 хв 
Подільськ-Жм. 07.32 2 хв  07.34 13 г  18 хв 
Роздільна-1 09.16 2 хв  09.18 15 г  2 хв 
Одеса-Головна 10.29 16 г  15 хв 

У розкладі поїзда 78 Ковель — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31