У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 78 Ковель — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Одеса номер 78 відправляється зі станції Ковель о 18.14 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда 78 Ковель - Одеса пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Здолбунів-Пас., Славута-1, Полонне, Козятин-1, Вінниця, Вапнярка, Кодима, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 18.14
Рожище 19.12 3 хв  19.15 58 хв 
Ківерці 19.30 23 хв  19.53 1 г  16 хв 
Луцьк 20.10 23 хв  20.33 1 г  56 хв 
Ківерці 20.50 2 хв  20.52 2 г  36 хв 
Рівне 21.47 7 хв  21.54 3 г  33 хв 
Здолбунів-Пас. 22.08 12 хв  22.20 3 г  54 хв 
Кривин 22.56 2 хв  22.58 4 г  42 хв 
Славута-1 23.10 2 хв  23.12 4 г  56 хв 
Шепетівка 23.32 5 хв  23.37 5 г  18 хв 
Полонне 00.10 2 хв  00.12 5 г  56 хв 
Бердичів 01.18 5 хв  01.23 7 г  4 хв 
Козятин-1 01.48 22 хв  02.10 7 г  34 хв 
Калинівка-1 02.49 2 хв  02.51 8 г  35 хв 
Вінниця 03.11 5 хв  03.16 8 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 04.00 15 хв  04.15 9 г  46 хв 
Вапнярка 05.27 2 хв  05.29 11 г  13 хв 
Рудниця 06.00 2 хв  06.02 11 г  46 хв 
Кодима 06.22 2 хв  06.24 12 г  8 хв 
Слобідка 06.52 2 хв  06.54 12 г  38 хв 
Подільськ-Жм. 07.21 2 хв  07.23 13 г  7 хв 
Роздільна-1 08.53 2 хв  08.55 14 г  39 хв 
Одеса-Головна 09.56 15 г  42 хв 

У розкладі поїзда 78 Ковель — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930