У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 078Л Ковель — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Одеса номер 078Л відправляється зі станції Ковель о 18.14 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Здолбунів-Пас., Славута-1, Полонне, Козятин-1, Вінниця, Вапнярка, Кодима, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 18.14
Рожище 19.12 3 хв  19.15 58 хв 
Ківерці 19.30 23 хв  19.53 1 г  16 хв 
Луцьк 20.10 23 хв  20.33 1 г  56 хв 
Ківерці 20.50 2 хв  20.52 2 г  36 хв 
Рівне 21.47 7 хв  21.54 3 г  33 хв 
Здолбунів-Пас. 22.08 12 хв  22.20 3 г  54 хв 
Кривин 22.56 2 хв  22.58 4 г  42 хв 
Славута-1 23.10 2 хв  23.12 4 г  56 хв 
Шепетівка 23.32 5 хв  23.37 5 г  18 хв 
Полонне 00.10 2 хв  00.12 5 г  56 хв 
Бердичів 01.18 5 хв  01.23 7 г  4 хв 
Козятин-1 01.48 22 хв  02.10 7 г  34 хв 
Калинівка-1 02.49 2 хв  02.51 8 г  35 хв 
Вінниця 03.11 5 хв  03.16 8 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 04.00 15 хв  04.15 9 г  46 хв 
Вапнярка 05.27 2 хв  05.29 11 г  13 хв 
Рудниця 06.00 2 хв  06.02 11 г  46 хв 
Кодима 06.22 2 хв  06.24 12 г  8 хв 
Слобідка 06.52 2 хв  06.54 12 г  38 хв 
Подільськ-Жм. 07.21 2 хв  07.23 13 г  7 хв 
Роздільна-1 08.53 2 хв  08.55 14 г  39 хв 
Одеса-Головна 09.56 15 г  42 хв 

У розкладі поїзда 078Л Ковель — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031