У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Одеса:

Розклад поїздів Ковель Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Одеса найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рожище, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.25 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 18.25
Ковель
09.42
Одеса-Головна
15 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Ковель