У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Одеса:

Розклад поїздів Ковель Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Одеса найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рожище, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.35 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ковель – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ковель - Одеса можна від 272.33 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 17.35
Ковель
09.08
Одеса-Головна
15 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Ковель