У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 802 Чернівці — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Чернівці - Львів номер 802 відправляється зі станції Чернівці о 05.55 і прибуває на станцію Львів о 12.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда 802 Чернівці - Львів пролягає по таким станціям як Кіцмань, Кострижівка, Заліщики, Товсте, Чортків, Копичинці, Хоростків, Трембовля, Тернопіль-Пас., Зборів, Злочів, Красне, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 05.55
Кіцмань 06.27 1 хв  06.28 32 хв 
Кострижівка 07.14 1 хв  07.15 1 г  19 хв 
Заліщики 07.21 1 хв  07.22 1 г  26 хв 
Товсте 07.52 1 хв  07.53 1 г  57 хв 
Чортків 08.24 1 хв  08.25 2 г  29 хв 
Копичинці 08.49 1 хв  08.50 2 г  54 хв 
Хоростків 09.06 1 хв  09.07 3 г  11 хв 
Трембовля 09.31 1 хв  09.32 3 г  36 хв 
Тернопіль-Пас. 10.18 2 хв  10.20 4 г  23 хв 
Зборів 10.55 1 хв  10.56 5 г 
Злочів 11.15 1 хв  11.16 5 г  20 хв 
Красне 11.38 1 хв  11.39 5 г  43 хв 
Підзамче 12.09 1 хв  12.10 6 г  14 хв 
Львів 12.20 6 г  25 хв 

У розкладі поїзда 802 Чернівці — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031