У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 802 Львів — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Чернівці номер 802 відправляється зі станції Львів о 15.38 і прибуває на станцію Чернівці о 22.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 802 Львів - Чернівці пролягає по таким станціям як Підзамче, Красне, Злочів, Зборів, Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Кострижівка, Кіцмань.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.38
Підзамче 15.49 1 хв  15.50 11 хв 
Красне 16.21 1 хв  16.22 43 хв 
Злочів 16.44 1 хв  16.45 1 г  6 хв 
Зборів 17.04 1 хв  17.05 1 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 17.39 3 хв  17.42 2 г  1 хв 
Трембовля 18.26 1 хв  18.27 2 г  48 хв 
Хоростків 18.51 1 хв  18.52 3 г  13 хв 
Копичинці 19.09 1 хв  19.10 3 г  31 хв 
Чортків 19.36 1 хв  19.37 3 г  58 хв 
Товсте 20.21 1 хв  20.22 4 г  43 хв 
Заліщики 20.55 1 хв  20.56 5 г  17 хв 
Кострижівка 21.01 1 хв  21.02 5 г  23 хв 
Кіцмань 21.50 1 хв  21.51 6 г  12 хв 
Чернівці 22.26 6 г  48 хв 

У розкладі поїзда 802 Львів — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031