У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Коломия, Ходорів, Галич, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.44, 03.02, 07.03 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.20, 08.28, 12.34 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Львів Чернівці(всі вокзали) говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Львів - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Львів