У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Коломия, Снятин, Ходорів, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.30, 05.30 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.05, 10.21 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Чернівці(всі вокзали) свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Чернівці(всі вокзали) можна від 116.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Львів