У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 829 Львів — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Ужгород номер 829 відправляється зі станції Львів о 16.40 і прибуває на станцію Ужгород о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут поїзда 829 Львів - Ужгород пролягає по таким станціям як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Опорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.40
Миколаїв-Дністровський 17.23 1 хв  17.24 43 хв 
Стрий 17.49 2 хв  17.51 1 г  9 хв 
Сколе 18.23 2 хв  18.25 1 г  43 хв 
Тухля 18.45 1 хв  18.46 2 г  5 хв 
Славське 19.00 2 хв  19.02 2 г  20 хв 
Лавочне 19.15 1 хв  19.16 2 г  35 хв 
Опорець 19.21 1 хв  19.22 2 г  41 хв 
Воловець 19.53 2 хв  19.55 3 г  13 хв 
Свалява 20.26 2 хв  20.28 3 г  46 хв 
Карпати 20.37 1 хв  20.38 3 г  57 хв 
Мукачево 20.55 7 хв  21.02 4 г  15 хв 
Батьово 21.29 5 хв  21.34 4 г  49 хв 
Ужгород 22.19 5 г  39 хв 

У розкладі поїзда 829 Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930