У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 829 Львів — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Ужгород номер 829 відправляється зі станції Львів о 16.40 і прибуває на станцію Ужгород о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут поїзда 829 Львів - Ужгород пролягає по таким станціям як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Опорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.40
Миколаїв-Дністровський 17.23 1 хв  17.24 43 хв 
Стрий 17.49 2 хв  17.51 1 г  9 хв 
Сколе 18.23 2 хв  18.25 1 г  43 хв 
Тухля 18.45 1 хв  18.46 2 г  5 хв 
Славське 19.00 2 хв  19.02 2 г  20 хв 
Лавочне 19.15 1 хв  19.16 2 г  35 хв 
Опорець 19.21 1 хв  19.22 2 г  41 хв 
Воловець 19.53 2 хв  19.55 3 г  13 хв 
Свалява 20.26 2 хв  20.28 3 г  46 хв 
Карпати 20.37 1 хв  20.38 3 г  57 хв 
Мукачево 20.55 7 хв  21.02 4 г  15 хв 
Батьово 21.29 5 хв  21.34 4 г  49 хв 
Ужгород 22.19 5 г  39 хв 

У розкладі поїзда 829 Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31