У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 829 Ужгород — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Львів номер 829 відправляється зі станції Ужгород о 06.30 і прибуває на станцію Львів о 11.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут поїзда 829 Ужгород - Львів пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Опорець, Лавочне, Славське, Тухля, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 06.30
Батьово 07.13 2 хв  07.15 43 хв 
Мукачево 07.52 5 хв  07.57 1 г  22 хв 
Карпати 08.12 1 хв  08.13 1 г  42 хв 
Свалява 08.23 2 хв  08.25 1 г  53 хв 
Воловець 08.56 2 хв  08.58 2 г  26 хв 
Опорець 09.21 1 хв  09.22 2 г  51 хв 
Лавочне 09.27 1 хв  09.28 2 г  57 хв 
Славське 09.40 2 хв  09.42 3 г  10 хв 
Тухля 09.52 2 хв  09.54 3 г  22 хв 
Сколе 10.14 1 хв  10.15 3 г  44 хв 
Стрий 10.45 3 хв  10.48 4 г  15 хв 
Миколаїв-Дністровський 11.11 1 хв  11.12 4 г  41 хв 
Львів 11.57 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 829 Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930