У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 829 Ужгород — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Львів номер 829 відправляється зі станції Ужгород о 06.27 і прибуває на станцію Львів о 12.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут поїзда 829 Ужгород - Львів пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Опорець, Лавочне, Славське, Тухля, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 06.27
Батьово 07.09 2 хв  07.11 42 хв 
Мукачево 07.47 5 хв  07.52 1 г  20 хв 
Карпати 08.10 2 хв  08.12 1 г  43 хв 
Свалява 08.22 2 хв  08.24 1 г  55 хв 
Воловець 08.56 2 хв  08.58 2 г  29 хв 
Опорець 09.23 1 хв  09.24 2 г  56 хв 
Лавочне 09.30 1 хв  09.31 3 г  3 хв 
Славське 09.43 2 хв  09.45 3 г  16 хв 
Тухля 09.55 2 хв  09.57 3 г  28 хв 
Сколе 10.17 1 хв  10.18 3 г  50 хв 
Стрий 10.51 2 хв  10.53 4 г  24 хв 
Миколаїв-Дністровський 11.18 1 хв  11.19 4 г  51 хв 
Львів 12.03 5 г  36 хв 

У розкладі поїзда 829 Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728