У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 829 Ужгород — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Львів номер 829 відправляється зі станції Ужгород о 05.15 і прибуває на станцію Львів о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут поїзда 829 Ужгород - Львів пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Опорець, Лавочне, Славське, Тухля, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Ужгород – Львів починається від 106.72 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 05.15
Батьово 05.59 8 хв  06.07 44 хв 
Мукачево 06.43 5 хв  06.48 1 г  28 хв 
Карпати 07.05 1 хв  07.06 1 г  50 хв 
Свалява 07.15 2 хв  07.17 2 г 
Воловець 07.48 2 хв  07.50 2 г  33 хв 
Опорець 08.15 1 хв  08.16 3 г 
Лавочне 08.21 1 хв  08.22 3 г  6 хв 
Славське 08.35 2 хв  08.37 3 г  20 хв 
Тухля 08.48 1 хв  08.49 3 г  33 хв 
Сколе 09.08 1 хв  09.09 3 г  53 хв 
Стрий 09.40 3 хв  09.43 4 г  25 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.07 1 хв  10.08 4 г  52 хв 
Львів 10.50 5 г  35 хв 

У розкладі поїзда 829 Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031