У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 88 Ковель — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ковель - Запоріжжя номер 88 відправляється зі станції Ковель о 10.14 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда 88 Ковель - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Здолбунів-Пас., Кривин, Шепетівка, Печанівка, Бердичів, Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 10.14
Рожище 11.04 2 хв  11.06 50 хв 
Ківерці 11.23 22 хв  11.45 1 г  9 хв 
Луцьк 12.03 23 хв  12.26 1 г  49 хв 
Ківерці 12.44 2 хв  12.46 2 г  30 хв 
Рівне 13.41 8 хв  13.49 3 г  27 хв 
Здолбунів-Пас. 14.03 12 хв  14.15 3 г  49 хв 
Острог 14.40 2 хв  14.42 4 г  26 хв 
Кривин 14.59 2 хв  15.01 4 г  45 хв 
Славута-1 15.15 2 хв  15.17 5 г  1 хв 
Шепетівка 15.40 2 хв  15.42 5 г  26 хв 
Полонне 16.15 2 хв  16.17 6 г  1 хв 
Печанівка 16.44 2 хв  16.46 6 г  30 хв 
Чуднів-Волинський 17.09 2 хв  17.11 6 г  55 хв 
Бердичів 17.41 2 хв  17.43 7 г  27 хв 
Козятин-1 18.10 20 хв  18.30 7 г  56 хв 
Біла Церква 20.32 2 хв  20.34 10 г  18 хв 
Миронівка 21.27 2 хв  21.29 11 г  13 хв 
Корсунь 21.58 2 хв  22.00 11 г  44 хв 
Цвіткове 22.38 2 хв  22.40 12 г  24 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.12 15 хв  23.27 12 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 00.44 3 хв  00.47 14 г  30 хв 
Олександрія 01.28 2 хв  01.30 15 г  14 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.46 2 хв  02.48 16 г  32 хв 
Верхівцеве 03.23 2 хв  03.25 17 г  9 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.57 2 хв  03.59 17 г  43 хв 
Дніпро-Головний 04.34 35 хв  05.09 18 г  20 хв 
Синельникове-1 06.06 2 хв  06.08 19 г  52 хв 
Запоріжжя-1 07.01 20 г  47 хв 

У розкладі поїзда 88 Ковель — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930