У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 88 Ковель — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Запоріжжя номер 88 відправляється зі станції Ковель о 17.35 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 45 хв. Маршрут поїзда 88 Ковель - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Луцьк, Здолбунів-Пас., Славута-1, Печанівка, Козятин-1, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Ковель – Запоріжжя-1 починається від 248.85 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.35
Рожище 18.18 6 хв  18.24 43 хв 
Ківерці 18.39 23 хв  19.02 1 г  4 хв 
Луцьк 19.20 30 хв  19.50 1 г  45 хв 
Ківерці 20.08 2 хв  20.10 2 г  33 хв 
Рівне 21.04 6 хв  21.10 3 г  29 хв 
Здолбунів-Пас. 21.25 5 хв  21.30 3 г  50 хв 
Острог 21.53 2 хв  21.55 4 г  18 хв 
Кривин 22.09 2 хв  22.11 4 г  34 хв 
Славута-1 22.24 2 хв  22.26 4 г  49 хв 
Шепетівка 22.57 2 хв  22.59 5 г  22 хв 
Полонне 23.29 2 хв  23.31 5 г  54 хв 
Печанівка 23.49 2 хв  23.51 6 г  14 хв 
Чуднів-Волинський 00.11 2 хв  00.13 6 г  36 хв 
Бердичів 00.46 2 хв  00.48 7 г  11 хв 
Козятин-1 01.14 20 хв  01.34 7 г  39 хв 
Біла Церква 03.14 2 хв  03.16 9 г  39 хв 
Миронівка 04.12 2 хв  04.14 10 г  37 хв 
Корсунь 04.43 2 хв  04.45 11 г  8 хв 
Городище 05.05 2 хв  05.07 11 г  30 хв 
Цвіткове 05.21 2 хв  05.23 11 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.50 15 хв  06.05 12 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 07.23 2 хв  07.25 13 г  48 хв 
Олександрія 08.07 2 хв  08.09 14 г  32 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.28 2 хв  09.30 15 г  53 хв 
Верхівцеве 10.05 2 хв  10.07 16 г  30 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.52 2 хв  10.54 17 г  17 хв 
Дніпро-Головний 11.26 20 хв  11.46 17 г  51 хв 
Синельникове-1 12.40 2 хв  12.42 19 г  5 хв 
Запоріжжя-1 13.36 20 г  1 хв 

У розкладі поїзда 88 Ковель — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031