У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 88 Запоріжжя — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Ковель номер 88 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 16.30 і прибуває на станцію Ковель о 13.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 35 хв. Маршрут поїзда 88 Запоріжжя - Ковель пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Чуднів-Волинський, Полонне, Славута-1, Острог, Рівне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Запоріжжя-1 – Ковель починається від 299.53 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 16.30
Синельникове-1 17.30 2 хв  17.32 1 г 
Дніпро-Головний 18.33 29 хв  19.02 2 г  3 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.37 2 хв  19.39 3 г  7 хв 
Верхівцеве 20.12 2 хв  20.14 3 г  42 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.58 23 хв  21.21 4 г  28 хв 
Олександрія 22.35 2 хв  22.37 6 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 23.19 3 хв  23.22 6 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.35 15 хв  00.50 8 г  5 хв 
Цвіткове 01.18 2 хв  01.20 8 г  48 хв 
Городище 01.34 2 хв  01.36 9 г  4 хв 
Корсунь 01.57 2 хв  01.59 9 г  27 хв 
Миронівка 02.28 2 хв  02.30 9 г  58 хв 
Біла Церква 03.22 2 хв  03.24 10 г  52 хв 
Козятин-1 05.04 20 хв  05.24 12 г  34 хв 
Бердичів 05.50 2 хв  05.52 13 г  20 хв 
Чуднів-Волинський 06.23 2 хв  06.25 13 г  53 хв 
Печанівка 06.45 2 хв  06.47 14 г  15 хв 
Полонне 07.06 2 хв  07.08 14 г  36 хв 
Шепетівка 07.40 2 хв  07.42 15 г  10 хв 
Славута-1 08.04 2 хв  08.06 15 г  34 хв 
Кривин 08.21 2 хв  08.23 15 г  51 хв 
Острог 08.45 2 хв  08.47 16 г  15 хв 
Здолбунів-Пас. 09.14 5 хв  09.19 16 г  44 хв 
Рівне 09.34 26 хв  10.00 17 г  4 хв 
Ковель 13.48 21 г  18 хв 

У розкладі поїзда 88 Запоріжжя-1 — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930