У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 88 Запоріжжя — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Запоріжжя - Ковель номер 88 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.27 і прибуває на станцію Ковель о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда 88 Запоріжжя - Ковель пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Козятин-1, Чуднів-Волинський, Полонне, Славута-1, Острог, Рівне, Луцьк, Рожище.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.27
Синельникове-1 20.23 2 хв  20.25 56 хв 
Дніпро-Головний 21.16 20 хв  21.36 1 г  49 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.10 2 хв  22.12 2 г  43 хв 
Верхівцеве 22.45 2 хв  22.47 3 г  18 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.27 2 хв  23.29 4 г 
Олександрія 00.42 2 хв  00.44 5 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 01.24 3 хв  01.27 5 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.38 23 хв  03.01 7 г  11 хв 
Цвіткове 03.26 2 хв  03.28 7 г  59 хв 
Корсунь 03.59 2 хв  04.01 8 г  32 хв 
Біла Церква 05.20 2 хв  05.22 9 г  53 хв 
Козятин-1 07.08 20 хв  07.28 11 г  41 хв 
Бердичів 07.55 2 хв  07.57 12 г  28 хв 
Чуднів-Волинський 08.26 2 хв  08.28 12 г  59 хв 
Печанівка 08.49 2 хв  08.51 13 г  22 хв 
Полонне 09.12 2 хв  09.14 13 г  45 хв 
Шепетівка 09.41 2 хв  09.43 14 г  14 хв 
Славута-1 10.02 2 хв  10.04 14 г  35 хв 
Кривин 10.17 2 хв  10.19 14 г  50 хв 
Острог 10.36 2 хв  10.38 15 г  9 хв 
Здолбунів-Пас. 10.58 16 хв  11.14 15 г  31 хв 
Рівне 11.29 8 хв  11.37 16 г  2 хв 
Ківерці 12.42 4 хв  12.46 17 г  15 хв 
Луцьк 13.04 23 хв  13.27 17 г  37 хв 
Ківерці 13.45 23 хв  14.08 18 г  18 хв 
Рожище 14.26 4 хв  14.30 18 г  59 хв 
Ковель 15.30 20 г  3 хв 

У розкладі поїзда 88 Запоріжжя-1 — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930