У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 88 Запоріжжя — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Ковель номер 88 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 18.12 і прибуває на станцію Ковель о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 38 хв. Маршрут поїзда 88 Запоріжжя - Ковель пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Цвіткове, Миронівка, Бердичів, Полонне, Кривин, Рівне, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 18.12
Синельникове-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  14 хв 
Дніпро-Головний 20.20 20 хв  20.40 2 г  8 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.15 2 хв  21.17 3 г  3 хв 
Верхівцеве 21.50 2 хв  21.52 3 г  38 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.35 2 хв  22.37 4 г  23 хв 
Олександрія 23.59 2 хв  00.01 5 г  47 хв 
Знам'янка-Пас. 00.43 4 хв  00.47 6 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.16 15 хв  02.31 8 г  4 хв 
Цвіткове 03.03 2 хв  03.05 8 г  51 хв 
Городище 03.21 2 хв  03.23 9 г  9 хв 
Корсунь 03.42 2 хв  03.44 9 г  30 хв 
Миронівка 04.18 2 хв  04.20 10 г  6 хв 
Біла Церква 05.18 2 хв  05.20 11 г  6 хв 
Козятин-1 08.04 20 хв  08.24 13 г  52 хв 
Бердичів 08.50 2 хв  08.52 14 г  38 хв 
Чуднів-Волинський 09.23 2 хв  09.25 15 г  11 хв 
Печанівка 09.45 2 хв  09.47 15 г  33 хв 
Полонне 10.08 2 хв  10.10 15 г  56 хв 
Шепетівка 10.40 2 хв  10.42 16 г  28 хв 
Славута-1 11.02 2 хв  11.04 16 г  50 хв 
Кривин 11.15 2 хв  11.17 17 г  3 хв 
Острог 11.33 2 хв  11.35 17 г  21 хв 
Здолбунів-Пас. 11.57 6 хв  12.03 17 г  45 хв 
Рівне 12.18 5 хв  12.23 18 г  6 хв 
Ківерці 13.26 2 хв  13.28 19 г  14 хв 
Луцьк 13.44 23 хв  14.07 19 г  32 хв 
Ківерці 14.27 25 хв  14.52 20 г  15 хв 
Рожище 15.10 2 хв  15.12 20 г  58 хв 
Ковель 16.10 21 г  58 хв 

У розкладі поїзда 88 Запоріжжя-1 — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31