У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 88 Запоріжжя — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Ковель номер 88 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 18.40 і прибуває на станцію Ковель о 15.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 12 хв. Маршрут поїзда 88 Запоріжжя - Ковель пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Цвіткове, Миронівка, Бердичів, Полонне, Кривин, Рівне, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 18.40
Синельникове-1 19.53 2 хв  19.55 1 г  13 хв 
Дніпро-Головний 20.47 20 хв  21.07 2 г  7 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.39 2 хв  21.41 2 г  59 хв 
Верхівцеве 22.10 2 хв  22.12 3 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.55 2 хв  22.57 4 г  15 хв 
Олександрія 00.11 2 хв  00.13 5 г  31 хв 
Знам'янка-Пас. 00.53 7 хв  01.00 6 г  13 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.20 23 хв  02.43 7 г  40 хв 
Цвіткове 03.11 2 хв  03.13 8 г  31 хв 
Городище 03.25 2 хв  03.27 8 г  45 хв 
Корсунь 03.47 2 хв  03.49 9 г  7 хв 
Миронівка 04.20 2 хв  04.22 9 г  40 хв 
Біла Церква 05.17 2 хв  05.19 10 г  37 хв 
Козятин-1 07.07 20 хв  07.27 12 г  27 хв 
Бердичів 07.54 2 хв  07.56 13 г  14 хв 
Чуднів-Волинський 08.27 2 хв  08.29 13 г  47 хв 
Печанівка 08.49 2 хв  08.51 14 г  9 хв 
Полонне 09.12 2 хв  09.14 14 г  32 хв 
Шепетівка 09.41 15 хв  09.56 15 г  1 хв 
Славута-1 10.19 2 хв  10.21 15 г  39 хв 
Кривин 10.33 2 хв  10.35 15 г  53 хв 
Острог 10.51 2 хв  10.53 16 г  11 хв 
Здолбунів-Пас. 11.16 14 хв  11.30 16 г  36 хв 
Рівне 11.44 5 хв  11.49 17 г  4 хв 
Ківерці 12.42 4 хв  12.46 18 г  2 хв 
Луцьк 13.04 23 хв  13.27 18 г  24 хв 
Ківерці 13.45 23 хв  14.08 19 г  5 хв 
Рожище 14.26 4 хв  14.30 19 г  46 хв 
Ковель 15.27 20 г  47 хв 

У розкладі поїзда 88 Запоріжжя-1 — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728