У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 97 Київ — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ковель номер 97 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.22 і прибуває на станцію Ковель о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда 97 Київ - Ковель пролягає по таким станціям як Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Клевань, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.22
Шепетівка 02.10 5 хв  02.15 4 г  48 хв 
Славута-1 02.39 2 хв  02.41 5 г  17 хв 
Кривин 02.56 2 хв  02.58 5 г  34 хв 
Острог 03.18 2 хв  03.20 5 г  56 хв 
Здолбунів-Пас. 03.48 19 хв  04.07 6 г  26 хв 
Рівне 04.24 10 хв  04.34 7 г  2 хв 
Клевань 05.00 2 хв  05.02 7 г  38 хв 
Ківерці 05.41 3 хв  05.44 8 г  19 хв 
Луцьк 06.02 25 хв  06.27 8 г  40 хв 
Ківерці 06.45 29 хв  07.14 9 г  23 хв 
Рожище 07.31 2 хв  07.33 10 г  9 хв 
Голоби 07.57 2 хв  07.59 10 г  35 хв 
Ковель 08.30 11 г  8 хв 

У розкладі поїзда 97 Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930