У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 97 Київ — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ковель номер 97 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.57 і прибуває на станцію Ковель о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда 97 Київ - Ковель пролягає по таким станціям як Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Клевань, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.57
Святошин 22.17 2 хв  22.19 20 хв 
Коростень 00.09 2 хв  00.11 2 г  12 хв 
Новоград-Волинський-1 01.23 2 хв  01.25 3 г  26 хв 
Шепетівка 02.13 20 хв  02.33 4 г  16 хв 
Славута-1 02.54 2 хв  02.56 4 г  57 хв 
Кривин 03.09 2 хв  03.11 5 г  12 хв 
Острог 03.26 2 хв  03.28 5 г  29 хв 
Здолбунів-Пас. 03.50 18 хв  04.08 5 г  53 хв 
Рівне 04.23 10 хв  04.33 6 г  26 хв 
Клевань 04.58 2 хв  05.00 7 г  1 хв 
Ківерці 05.39 2 хв  05.41 7 г  42 хв 
Луцьк 06.01 25 хв  06.26 8 г  4 хв 
Ківерці 06.44 30 хв  07.14 8 г  47 хв 
Рожище 07.31 2 хв  07.33 9 г  34 хв 
Голоби 07.57 2 хв  07.59 10 г 
Ковель 08.30 10 г  33 хв 

У розкладі поїзда 97 Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728