У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 97 Київ — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ковель номер 97 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.56 і прибуває на станцію Ковель о 08.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда 97 Київ - Ковель пролягає по таким станціям як Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Клевань, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Ковель починається від 195.82 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.56
Святошин 22.13 2 хв  22.15 17 хв 
Коростень 00.15 2 хв  00.17 2 г  19 хв 
Новоград-Волинський-1 01.41 2 хв  01.43 3 г  45 хв 
Шепетівка 02.44 22 хв  03.06 4 г  48 хв 
Славута-1 03.32 2 хв  03.34 5 г  36 хв 
Кривин 03.47 2 хв  03.49 5 г  51 хв 
Острог 04.06 2 хв  04.08 6 г  10 хв 
Здолбунів-Пас. 04.29 17 хв  04.46 6 г  33 хв 
Рівне 04.59 4 хв  05.03 7 г  3 хв 
Клевань 05.23 2 хв  05.25 7 г  27 хв 
Ківерці 05.57 2 хв  05.59 8 г  1 хв 
Луцьк 06.17 23 хв  06.40 8 г  21 хв 
Ківерці 06.57 23 хв  07.20 9 г  1 хв 
Рожище 07.36 2 хв  07.38 9 г  40 хв 
Голоби 08.00 2 хв  08.02 10 г  4 хв 
Ковель 08.28 10 г  32 хв 

У розкладі поїзда 97 Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031