У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

097К Київ-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 097К сполученням Київ-Пас. - Ковель відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.22 і прибуває на станцію Ковель о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Клевань, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.22
Святошин 21.41 2 хв  21.43 19 хв 
Коростень 23.20 2 хв  23.22 1 г  58 хв 
Новоград-Волинський-1 00.31 2 хв  00.33 3 г  9 хв 
Шепетівка 01.24 2 хв  01.26 4 г  2 хв 
Славута-1 01.48 2 хв  01.50 4 г  26 хв 
Кривин 02.03 23 хв  02.26 4 г  41 хв 
Острог 02.46 2 хв  02.48 5 г  24 хв 
Здолбунів-Пас. 03.13 15 хв  03.28 5 г  51 хв 
Рівне 03.43 5 хв  03.48 6 г  21 хв 
Клевань 04.10 2 хв  04.12 6 г  48 хв 
Ківерці 04.46 3 хв  04.49 7 г  24 хв 
Луцьк 05.06 25 хв  05.31 7 г  44 хв 
Ківерці 05.49 23 хв  06.12 8 г  27 хв 
Рожище 06.28 4 хв  06.32 9 г  6 хв 
Голоби 06.58 2 хв  07.00 9 г  36 хв 
Ковель 07.37 10 г  15 хв 

У розкладі поїзда 097К Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031