У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ковель:

Розклад поїздів Київ Ковель на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Святошин, Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.27, 21.22, 22.54 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 02.01, 08.30, 07.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 17.27
Київ-Пас.
02.01
Ковель
8 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
97 Київ Ковель 21.22
Київ-Пас.
08.30
Ковель
11 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
23 Київ Хелм 22.54
Київ-Пас.
07.16
Ковель
8 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Київ