У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ковель:

Розклад поїздів Київ Ковель на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ковель найчастіше зупиняються на станціях Маневичі, Томашгород, Чарторийськ, Рафалівка, Ківерці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.27, 17.58 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 13.05, 04.45 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Ковель свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ – Ковель залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ - Ковель можна від 195.82 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Київ