У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ковель:

Розклад поїздів Київ Ковель на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Фастів-1, Острог, Рожище, Луцьк, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.34, 21.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 00.28, 07.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142П Бахмут Львів 13.34
Київ-Пас.
00.28
Ковель
10 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
097К Київ Ковель 21.22
Київ-Пас.
07.37
Ковель
10 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Київ