У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ковель:

Розклад поїздів Київ Ковель на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ковель найчастіше зупиняються на станціях Коростень, Житомир, Білокоровичі, Олевськ, Ківерці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.59, 16.00 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 02.40 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Ковель говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Київ