У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 98 Ковель — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Київ номер 98 відправляється зі станції Ковель о 18.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда 98 Ковель - Київ пролягає по таким станціям як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 18.55
Голоби 19.24 5 хв  19.29 29 хв 
Рожище 19.56 7 хв  20.03 1 г  1 хв 
Ківерці 20.25 28 хв  20.53 1 г  30 хв 
Луцьк 21.10 23 хв  21.33 2 г  15 хв 
Ківерці 21.51 2 хв  21.53 2 г  56 хв 
Клевань 22.30 2 хв  22.32 3 г  35 хв 
Рівне 22.58 5 хв  23.03 4 г  3 хв 
Здолбунів-Пас. 23.18 17 хв  23.35 4 г  23 хв 
Острог 23.59 2 хв  00.01 5 г  4 хв 
Кривин 00.17 2 хв  00.19 5 г  22 хв 
Славута-1 00.32 11 хв  00.43 5 г  37 хв 
Шепетівка 01.05 2 хв  01.07 6 г  10 хв 
Новоград-Волинський-1 02.06 6 хв  02.12 7 г  11 хв 
Коростень 03.30 2 хв  03.32 8 г  35 хв 
Святошин 05.39 2 хв  05.41 10 г  44 хв 
Київ-Пас. 06.01 11 г  6 хв 

У розкладі поїзда 98 Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31