У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 98 Ковель — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ковель - Київ номер 98 відправляється зі станції Ковель о 20.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда 98 Ковель - Київ пролягає по таким станціям як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.10
Голоби 20.39 2 хв  20.41 29 хв 
Рожище 21.02 2 хв  21.04 52 хв 
Ківерці 21.20 22 хв  21.42 1 г  10 хв 
Луцьк 21.58 23 хв  22.21 1 г  48 хв 
Ківерці 22.38 2 хв  22.40 2 г  28 хв 
Клевань 23.20 2 хв  23.22 3 г  10 хв 
Рівне 23.48 7 хв  23.55 3 г  38 хв 
Здолбунів-Пас. 00.10 17 хв  00.27 4 г 
Острог 00.52 14 хв  01.06 4 г  42 хв 
Кривин 01.25 2 хв  01.27 5 г  15 хв 
Славута-1 01.38 2 хв  01.40 5 г  28 хв 
Шепетівка 02.01 2 хв  02.03 5 г  51 хв 
Київ-Пас. 06.58 10 г  48 хв 

У розкладі поїзда 98 Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930