У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 98 Ковель — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Київ номер 98 відправляється зі станції Ковель о 18.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут поїзда 98 Ковель - Київ пролягає по таким станціям як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 18.55
Голоби 19.24 5 хв  19.29 29 хв 
Рожище 19.56 7 хв  20.03 1 г  1 хв 
Ківерці 20.25 28 хв  20.53 1 г  30 хв 
Луцьк 21.10 23 хв  21.33 2 г  15 хв 
Ківерці 21.51 2 хв  21.53 2 г  56 хв 
Клевань 22.27 2 хв  22.29 3 г  32 хв 
Рівне 22.53 5 хв  22.58 3 г  58 хв 
Здолбунів-Пас. 23.12 18 хв  23.30 4 г  17 хв 
Острог 23.51 2 хв  23.53 4 г  56 хв 
Кривин 00.08 2 хв  00.10 5 г  13 хв 
Славута-1 00.24 2 хв  00.26 5 г  29 хв 
Шепетівка 00.46 2 хв  00.48 5 г  51 хв 
Новоград-Волинський-1 01.47 2 хв  01.49 6 г  52 хв 
Коростень 03.13 2 хв  03.15 8 г  18 хв 
Святошин 05.14 2 хв  05.16 10 г  19 хв 
Київ-Пас. 05.35 10 г  40 хв 

У розкладі поїзда 98 Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031