У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

098Л Ковель — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 098Л сполученням Ковель - Київ-Пас. відправляється зі станції Ковель о 20.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Святошин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.10
Голоби 20.39 2 хв  20.41 29 хв 
Рожище 21.02 2 хв  21.04 52 хв 
Ківерці 21.20 22 хв  21.42 1 г  10 хв 
Луцьк 21.58 23 хв  22.21 1 г  48 хв 
Ківерці 22.38 2 хв  22.40 2 г  28 хв 
Клевань 23.20 2 хв  23.22 3 г  10 хв 
Рівне 23.45 9 хв  23.54 3 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 00.08 19 хв  00.27 3 г  58 хв 
Острог 00.52 2 хв  00.54 4 г  42 хв 
Кривин 01.09 2 хв  01.11 4 г  59 хв 
Славута-1 01.22 2 хв  01.24 5 г  12 хв 
Шепетівка 01.43 2 хв  01.45 5 г  33 хв 
Святошин 05.33 2 хв  05.35 9 г  23 хв 
Київ-Пас. 05.51 9 г  41 хв 

У розкладі поїзда 098Л Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31