У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Київ:

Розклад поїздів Ковель Київ на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Київ найчастіше зупиняються на станціях Рівне, Ківерці, Житомир, Коростень, Білокоровичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.07, 15.53 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 13.02, 22.45 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Ковель Київ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Ковель - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Ковель