У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Київ:

Розклад поїздів Ковель Київ на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Київ найчастіше зупиняються на станціях Рівне, Ківерці, Житомир, Коростень, Білокоровичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.37, 15.51 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.17, 22.39 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Ковель Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ковель – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ковель - Київ можна від 160.63 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Ковель