У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Київ:

Розклад поїздів Ковель Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Київ найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Маневичі, Рівне, Шепетівка, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.27, 20.10 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.40, 05.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Львів Бахмут 18.27
Ковель
05.40
Київ-Пас.
11 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
098Л Ковель Київ 20.10
Ковель
05.51
Київ-Пас.
9 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Ковель