У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104 Км - Запоріжжя-Кам'янське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 104 Км - Запоріжжя-Кам'янське:

Поточний розклад електричок 104 Км - Запоріжжя-Кам'янське включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції 104 Км і прибуває на станцію Запоріжжя-Кам'янське о 18 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6016 сполученням П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями 104 Км і Запоріжжя-Кам'янське цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Гранове(07.01), 128 Км(07.24), Кам'янське-Пасажирське(07.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 104 Км - Запоріжжя-Кам'янське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 104 Км Запоріжжя-Кам'янське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 104 Км - Запоріжжя-Кам'янське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 104 Км та Запоріжжя-Кам'янське – 54.4 км. Ціна квитка на електричку 104 Км Запоріжжя-Кам'янське складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 104 Км -Запоріжжя-Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 104 Км — Запоріжжя-Кам'янське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське — 104 Км