У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

23 Км - Липовий Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 23 Км - Липовий Гай:

Поточний розклад електричок 23 Км - Липовий Гай включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 14 хв зі станції 23 Км і прибуває на станцію Липовий Гай о 07 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702 сполученням Зміїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями 23 Км і Липовий Гай цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Соколове(06.19), Мжа(06.42), Комарівка(07.08), Науковий(07.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 23 Км - Липовий Гай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 23 Км Липовий Гай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 23 Км - Липовий Гай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 23 Км та Липовий Гай – 41.8 км. Ціна квитка на електричку 23 Км Липовий Гай складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Зміїв Харків 06.14
23 Км
07.33
Липовий Гай
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 23 Км -Липовий Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 23 Км — Липовий Гай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липовий Гай — 23 Км