У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липовий Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липовий Гай:

Актуальний розклад електричок по станції Липовий Гай містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Липовий Гай з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка, Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Карачівка, Новоселівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Липовий Гай відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липовий Гай відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6682 Власівка Харків 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.59 2 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.23 2 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лозова 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 08.50 2 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6852 Лозова Харків 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 11.15 2 хв  11.17 Курсує щоденно - переглянути
6689 Харків Красноград 12.19 2 хв  12.21 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 13.09 1 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Гаврилівка 13.49 2 хв  13.51 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.01 2 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.38 1 хв  14.39 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.57 1 хв  15.58 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 16.57 2 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.27 2 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.35 2 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Біляївка 18.16 2 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.34 1 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.15 2 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 20.40 2 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 20.56 1 хв  20.57 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Липовий Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Липовий Гай