У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липовий Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липовий Гай:

Актуальний розклад електричок по станції Липовий Гай містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Липовий Гай з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лихачове, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 57 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Карачівка, Новоселівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Липовий Гай відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас., Красноград - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липовий Гай відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508 Біляївка Харків 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.23 2 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Лихачове 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 08.50 2 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.55 2 хв  11.57 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 12.26 2 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853* Харків Гаврилівка 12.26 2 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6688 Красноград Харків 13.09 1 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.01 2 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.38 1 хв  14.39 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лихачове Харків 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.20 2 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.27 2 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.35 2 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.16 2 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6524* Гаврилівка Харків 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.34 1 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.15 2 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 20.40 2 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 20.56 1 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856* Гаврилівка Харків 20.56 1 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Липовий Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Липовий Гай